Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00 - 20:00

Сб-Нд: 9:00 - 19:00

0
Мій кошик
Каталог
Бажання
Добавьте товары в желания
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Фітнес-браслет iWOWN - кращий вибір для активних і спортивних


Заняття спортом і догляд за власним тілом знову увійшли в моду. Все більша кількість людей починають ретельно стежити за своїм здоров'ям, використовуючи своїх персональних помічників - фітнес-браслети.

Навіщо потрібен фітнес-трекер і який принцип його дії?


Новомодні гаджети прийшли на зміну найпростіших лічильників кроків і пульсометрів. Вони одночасно поєднують у собі функціональні можливості кількох апаратів і безперервно моніторять показники фізичної активності користувача.

Принцип їх роботи полягає в тому, що за допомогою вбудованих датчиків реєструються дані конкретних показників: частота і кількість серцевих скорочень, інтенсивність і тривалість фізичної і рухової активності, а також інші.

Пристрій потрібно синхронізувати зі смартфоном за допомогою Bluetooth. А всі дані про користувача у вигляді таблиць і графіків можна збирати і аналізувати в спеціальному додатку, встановленому на смартфоні. Для ефективної роботи фітнес-браслетів iWOWN на смартфон встановлюється додаток - iWOWNfit Pro.

За допомогою смартфона або іншого розумного гаджета можна максимально використовувати функціонал фітнес-браслета, налаштувати його і управляти настройками. Тому перед покупкою браслета слід упевнитися в сумісності вашого смартфону з обраною моделлю браслета.

Які функції виконують фітнес-браслети iWOWN?


У фітнес-браслетів є дві основні функції і ряд додаткових.

1 основна функція - крокомір, який фіксує рухову активність користувача. Наше здоров'я прямо залежить від регулярних рухів і постійної фізичної активності. Здоровим показником активності людини є 10-12 тисяч кроків день - число, до якого варто прагнути. Якщо проходите всього 5-7 тисяч і менше, однозначно варто задуматися і збільшити свою рухову активність: більше ходити пішки, почати ранкові пробіжки.

2 основна функція - відстеження фаз сну. Датчики розрізняють періоди поверхневого і глибокого сну та визначають якість вашого сну. Відстежувати фази сну необхідно для розуміння того, що і як впливає на ваш сон (пізня вечеря, алкоголь, прийняття теплої ванни і інше). Наприклад: при використанні браслета на практиці, після прийняття великої кількості алкоголю фаза «глибокого сну» не відображається на графіку, а вранці користувач відчуває себе не дуже добре.

Додаткові функції:

«Розумний будильник» може м'яко, плавними вібраціями, розбудити вас, коли сон переходить з глибокої в поверхневу фазу і так прокинуться найпростіше.

Наявність повідомлення про надходження нових повідомлень і дзвінків на смартфоні. Ця додаткова функція буде корисна для користувачів жіночої статі, оскільки часто їх смартфони знаходяться в сумочках, і їх не завжди можна почути.

Пульсометр - датчик, який допомагає контролювати серцевий ритм під час або поза заняттями спорту. Але якщо вам необхідний регулярний контроль за частотою серцевих скорочень, краще користуватися спеціалізованими пристроями.

Та інші.

Фітнес-трекери iWOWN - якість за доступну ціну


Iwown - китайська компанія, яка поступово набирає популярності на ринку фітнес-браслетів, стрімко створюючи якісні моделі розумних гаджетів. Найвідомішими і затребуваними моделями цієї компанії стали: iWOWN i5 Plus, iWOWN i6 HR, i6 Pro і i7.

Які переваги  фітнес-браслетів iWOWN?


Фітнес-браслети від компанії iWOWN повноцінні багатофункціональні пристрої. Що вміють :

  • Керувати камерою вашого смартфона.
  • Отримувати повідомлення про надходження нових смс і дзвінків на смартфон, з можливістю прочитати їх прямо на дисплеї браслета.
  • Виконувати функції шагоміра, пульсометра і «розумного будильника».
  • Фітнес-браслети від компанії iWOWN виготовлені з міцного пластику і захищені за стандартом IP67, який забезпечує захист від пилу і вологи і дозволяє використання гаджета в будь-яку погоду. Також браслети відрізняються якістю своєї збірки і простотою краси свого дизайну.

Що ще?

Функція Call ID - допоможе вам залишатися на зв'язку і приймати дзвінки, не дістаючи свій смартфон.

Коротко про популярні моделі:

iWOWN i5 plus - ваш особистий помічник, який візьме багато функцій смартфона на себе. Гаджет потрібно заряджати 30-45 хвилин, після чого можна насолоджуватися його безперебійною роботою протягом 5-7 днів.

  • iWOWN i6 HR - гаджет з значним 0,96-дюймовим OLED-дисплеєм і багатим функціоналом. Серед функцій: пульсометр, крокомір, кількість спалених калорій, «розумний будильник» і інше. Може управляти камерою смартфона, відповідати на повідомлення і приймати вхідні дзвінки.

Купуємо фітнес-трекер iWOWN в ЖЖУК
Тепер ви можете купити розумні персональні браслети-помічники не тільки в наших роздрібних магазинах. За допомогою інтернету і доступності поштових пересилань, у вас з'явилася можливість купити фітнес-браслет, не виходячи з дому.

Купити фітнес-трекер в інтернет-магазині ЖЖУК - просто!

Вгору