Маловідомі факти про відому компанію

Історія китайської компанії Xiaomi досить коротка, компанія існує з 2010 року, що не завадило компанії стати відомою у всьому світі.

А ще мати чимало цікавих особливостей і традицій, ось декілька з них.

1. Відділ розробки камер
У Xiaomi є власний відділ, орієнтований лише на розробку камер. У спеціальній групі працює 1000 людей у ​​дев'яти центрах, таких як Пекін, Токіо, Париж та Сан-Дієго.

2. Найшвидше зростаючі продажі за кордоном
Поза внутрішнім ринком, китайським, Xiaomi зараз найкраще працює в Перу. У третьому кварталі 2020 року тут було продано до неймовірних 4024% більше смартфонів порівняно з минулим роком. Але в Перу у багатьох людей виникають проблеми з правильним вимовою Xiaomi, тому продавцям дому часто доводиться це виправляти.
3. Смартфони Xiaomi також у музеї
Чи знали ви, що смартфони Xiaomi також можна знайти в музеях? Зокрема, це моделі серії Mi MIX. Моделі Mi MIX та Mi MIX 2 постійно експонуються в Музеї сучасного мистецтва Помпіду в Парижі.
4. Великий успіх у країнах Західної Європи
За останні кілька років Xiaomi зазнала швидкого успіху в західноєвропейських країнах. Відразу після виходу на іспанський ринок усіх здивувала висока популярність Xiaomi. Саме європейський ринок смартфонів входить до трійки найкращих для цієї марки, а Іспанія лідирує в Європі протягом останніх трьох кварталів.
5. Різноманітні інтереси та здібності працівників
Якщо ви думаєте, що в Xiaomi працюють лише заучки, ви помиляєтесь. Деякі працівники спеціалізуються на садівництві, чаї, інші вивчають генетику або криптографію. Є також ті, хто вивчав атмосферу в університеті або навіть авіаційні інженери. Один із працівників володіє 7 мовами світу.
6. Обличчя Xiaomi
Ви всі знаєте талісман Міту. Але у Xiaomi є і свої справжні талісмани, а точніше посли, які, наприклад, просувають бренд у соціальних мережах. Сюди входить, наприклад, співак Чжан Чженронг.
7. Кількість працівників у 75 країнах
Xiaomi має своїх співробітників по всьому світу. Зокрема, їх понад 30 000 у 75 країнах світу. Xiaomi має офіси в 65 регіонах світу. Що стосується продажів смартфонів, бренд входить до ТОП-5 до 54 країн і є лідером у десяти.
8. Магазини каменю
Сьогодні магазини під назвою Mi Home можна знайти у понад 100 містах по всьому світу. Найпівнічніший магазин розташований у Полярному колі в місті Мурманськ в Росії, а найпівденніший - у Сантьяго, Чилі.
9. Перший магазин Mi Home в Італії
Першим з кам'яних магазинів Mi Home в Італії був магазин у торговому центрі Doors of Rome, який є одним з найбільших в Італії. Незважаючи на негоду, на відкриття прийшло більше 300 людей.

Цікавою особливістю відкриття стала присутність волейболіста Івана Зайцева, який тримає світовий рекорд у швидкості кидка м’яча, до 134 км / год.

10. Мережа Weibo
Напевно ви чули про дуже популярну соціальну мережу в Китаї, Weibo. Тут Xiaomi часто публікує ексклюзивну інформацію про нові продукти. У цій соціальній мережі є ряд китайських авторитетів, наприклад, Шень Децян, у якого 12 мільйонів підписників.


11. Тварини та Сяомі
Ви напевно чули, що у Xiaomi вона є собака талісманякий називається Вангчай. Компанія відома тим, що взяла на виховання кількох тварин різних видів. Наприклад, ви знайдете кота Сяованзі або симпатичного папугу, який все ще знаходиться у свого господаря, навіть в офісі.
12. Засновник Xiaomi спочатку був мільярдером
Зараз засновник Xiaomi Tech входить до вісімки найбагатших людей Китаю. А його статки оцінюють більш ніж у 13,5 мільярдів доларів. За словами самого Лея Цзюня, 100-годинний робочий тиждень увійшов для нього в норму. І більшу частину цього часу він проводить спілкування з користувачами в чаті MiTalk.
13. Технологічний парк Мі
У Пекіні є технологічний парк Mi, в який бренд вклав 5.2 трлн юанів і має площу 340 000 м2. Цей парк розумний. Освітлення в парку можна перевірити за допомогою динаміка від Xiaomi. Температура або вологість також контролюються за допомогою смарт-пристроїв Xiaomi.
14. Коробка для гаджетів Xiaomi надстійка
На картоні для пакування заощаджувати не стали. Тепер коробка китайських гаджетів може витримувати навантаження до 100 кілограмів.

На підтвердження цього Клінтон Джеф, голова PR-відділу Xiaomi, випустив у мережу підтверджуюче відео. На ньому він зійшов на коробку, тримаючи на руках Х'юго Барра. І коробка витримала!


15. Органічне добриво з відходів
Оскільки в технологічному парку є їдальня, Xiaomi забезпечила, щоб усі біологічні відходи з кухні розкладалися в органічні добрива шляхом розкладання. Тут можна переробляти 8-9 тонн біовідходів щодня.

16. Xiaomi стала рекордсменом книги рекордів Гіннеса
Під час одного з промо-фестивалів Xiaomi вдалося посісти своє місце у книзі рекордів Гіннеса. У той день компанія продала 2 мільйони 210 тисяч (!) смартфонів менш ніж за 24 години.
17. Засновник Xiaomi бере участь у флешмобах
Ice Bucket Challenge не єдиний, в якому брав участь Лэй Цзюнь. Звісно, все заради реклами.
18. Спортивні клуби
Чи знали ви, що Xiaomi також володіє спортивними клубами? Всього їх 20, і це включає такі види спорту, як пінг-понг, покер та біг. Найактивніший бігун пробігає до 300 км на місяць.
19. Спірна назва
Дивно, але правильно прочитати назву компанії не завжди вдається її працівникам. Існує ціла низка варіацій. Але достеменно відомо, що означають ієрогліфи на логотипі Xiaomi. У прямому сенсі це перекладатися як "трохи пшона" або "трохи рису".