Без комп'ютера та ноутбука важко увиявити життя сучасної людини. 
Ця техніка займає все більше місця в нашому житті. З його допомогою можна не тільки зробити фотографію або надрукувати текст, але й управляти найтоншим технологічним процесом на будь-якому заводі, планувати та розраховувати бюджет країни, спілкуватися з людиною, яка знаходиться на іншому кінці Землі. Можна ще довго перераховувати можливості сучасних комп'ютерів та його значення нашому житті. 

А чи знаєте ви щось цікавеньке про них?

1. Алану Кею належить ідея портативного комп'ютера. Алан Кей ще 38 років тому підніс ідею портативної машини, яка була невеликого розміру з плоским екраном, її можна було б підключити до бездротових мереж, зберігала всю необхідну інформацію, і при цьому її зміг би придбати кожен.
2. 30 років тому розробили перший у світі ноутбук – GridCompass. Ця техніка використовувалася в програмі космічного корабля і була зроблена на замовлення NASA.


3. Компанія Sony представила світу найлегший ноутбук вагою лише 365 грам! Але найцікавіше в тому, що за такої ваги, він мав 40 Гбайт оперативної пам'яті. Цей ноутбук отримував живлення від розробленого для нього акумулятора.
4. З метою просування нових технологій у країнах з низьким рівнем життя, виробники вигадали ноутбук вартістю всього 100$. Аргентина, Таїланд та Бразилія вже підписали такий контракт. Одна лише Нігерія замовила мільйон ноутбуків за цією ціною.
5. Нотбук без зарядки - і таке можливо. Фахівцям вдалося розробити ноутбук, що працює на водні. На одній такій заправці він може опрацювати близько 24 години.
6. Найдорожчий ноутбук був інкрустований платиною, рубінами та діамантами. Коштував він 355 тисяч доларів.


7. Компанія Sony виробила і представила світові найтоншу машину: ноутбук завтовшки лише 8 мм. До нього додається пульт дистанційного управління.
8. Існує дорога чоловіча іграшка під назвою "Феррарі". Цей ноутбук з фірмовою символікою, у спортивному стилі та червоного кольору. І хоч така річ коштує дорого, але все ж дешевше ніж автомобіль цієї марки.


9. Вартість першого у світі ноутбука складала вісім тисяч доларів.
10. Найнадійнішими визнано ноутбуки Asus і Toshiba, хоча відсоток відмов 15,6% і 15,7% - це явно не межа досконалості. У розрахунок не приймалися відмови через людський чинник, тобто випадкові ушкодження.

І на кінець трохи статистики:

  • 68% власників використовують ноутбук лише для роботи, 
  • 21% - для переглядів фільмів, кліпів та різних ігор, 
  • 9% - для навчання, 
  • 70% - для користування інтернетом.

Феррарі не пропонуєм, але безліч чудових варіантів ноутбуків шукай в нас на сайті.