Не всі розуміють, як правильно вибрати модем чи роутер для своєї квартири. Нюансів у цьому питанні дуже багато, і важливо визначитися, за якими параметрами вибиратимемо Wi-Fi роутер для дому. І навітьякщо рзібралияс в параметрах, не так вже й просто обрати конкретну модель.

Спробуємо розібратися та рекомендуємо добірку гідних варіантів.

1. Netis N4
Недорогі роутери Netis не відрізняються визначними характеристиками, зате прості в налаштуванні та використанні. Маршрутизатор Netis N4 успішно конкурує з іншими бюджетними пристроями завдяки ціні. Працює у двох діапазонах, видає цілком пристойну швидкість Wi-Fi, оснащений гігабітними мережевими портами. При цьому коштує помітно дешевше за конкурентів.

Дві антени та потужний передавач забезпечують гарне покриття. Бетонні стіни не завада. Якщо потрібно роздавати Wi-Fi у великій квартирі чи будинку, це практично ідеальне рішення.

Роутер підтримує технології Beamforming та MU-MIMO. Якщо у вас вдома багато пристроїв, яким потрібний інтернет, цей апарат легко зможе їх обслужити.

2. Xiaomi Mi WiFi Router 4A
Бюджетний Wi-fi роутер із двома діапазонами роботи. З чотирма антенами він пробиває навіть найдальші кути квартири, а оперативна пам'ять об'ємом 128 мегабайт дозволяє підключати одночасно кілька пристроїв.

Роутер синхронізується з розумними пристроями Xiaomi. У налаштуваннях роутера можна переглянути підключені гаджети, а також настроїти контент-фільтрацію для небажаних сайтів.

3. TP-Link Archer C6
Роутер забезпечує високу швидкість роботи з кількома пристроями одночасно. Покриття достатньо для використання у великій міській квартирі чи на дачі. А ось у приватному будинку з кількох поверхів із бетонними перекриттями може знадобитися додатковий репітер.

Майстер швидкого налаштування дозволяє підключитися до Інтернету за кілька хвилин. Керувати роутером можна із програми TP-LINK Tether на смартфоні.

4. Asus RT-AX86U
ASUS RT-AX55 – роутер із підтримкою сучасних стандартів зв'язку АС та АХ. Передачу сигналу забезпечують чотири зовнішні антени.

Роутер розрахований працювати у великих приміщеннях. Виробник заявляє, що потужності сигналу достатньо для того, щоб пробити дві-три бетонні стіни.

Налаштування виконується з комп'ютера або через мобільний додаток. У прошивку включено багато додаткових можливостей: DMZ-зона, гостьова мережа, захист від DoS-атак, міжмережевий екран SPI, функції батьківського контролю. Є навіть вбудований блокувальник реклами.

Роутер досить великого розміру, але кріплення на стіну дозволяють його розмістити так, щоб він не займав багато місця.

5. Huawei AX3 WS7200-20
При доволі скромній ціні цього пристрою розробник заявляє високі швидкісні характеристики. Роутер HUAWEI WS7200-20 може передавати дані бездротової мережі на швидкості 2976  Мбіт/с на частоті 2,4 ГГц і 5 ГГц. Для дво-трикімнатної квартири покриття цілком достатньо.

Роутер оснащений 4-ядерним процесором Gigahome 1,4 ГГц і розрахований на роботу з іграми та мультимедіа. Налаштовується через мобільний додаток або у браузері. Перший спосіб кращий: він простіше і зручніше.

Пристрій тонкий, компактний, виглядає стильно і займає мало місця. Немає кріплень на стіну, але за таких габаритів це не проблема.

Гадаємо, ви зможете обрати щось з ціього списку для свого дому.