Українські розробники періодично радують нас цікавими проектами. Цього разу таким проектом стала мультимедійна приставка Pecker Player, завдяки якій користувач з комфортом насолодиться фільмами і ТБ-програмами, музикою і іншими мультимедійними файлами.

Головна особливість новинки - можливість автоматично підбирати матеріали, враховуючи особисті смаки власника. Важливо також і те, що Pecker Player комплектується пультом управління, який виступає в ролі джойстика. Є також в пристрої ТВ-няня - режим, в якому відображається плейлист для дітей. Управляти цим плейлистом можна через мобільний додаток.

Працює Pecker Player на основі технології Over The Top Internet Television. Від традиційного IPTV вона відрізняється тим, що сигнал може надходити на приставку незалежно від оператора зв'язку.

Фінальна специфікація новинки поки невідома, але згадується про 4-ядерний процесор ARM Cortex-A7 з тактовою частотою 1,6 ГГц і двоядерною графікою Mali (600 МГц). Все це доповнено 2 Гб оперативної і 8 Гб внутрішньої пам'яті. Не обійшлося і без портів USB, HDMI, CVBS, Ethernet і аудіовиходу.

Купуйте портативну акустику для комфортного перегляду фільмів за доступною ціною та високою якістю в інтернет-магазині “ЖЖУК”.