Початок літа став багатим на всілякі розробки і сміливі дизайнерські рішення, в тому числі і в світі гаджетів. Не залишилася позаду і українська компанія Pixus, яка представила цікавий варіант зарядних пристроїв. Головний девіз рекламної кампанії - геть чорне! І не даремно, адже в лінійці ви не знайдете жодної чорної зарядки.

Кожен користувач мобільних гаджетів знає наскільки туго часом доводиться коли забув взяти з собою зарядне. Зарядний пристрій - наступний за важливістю предмет після мобільного пристрою і часто щоб не носити його завжди з собою, ми маємо запасний і зберігаємо його на робочому місці. А тепер уявіть, що на нудному робочому столі у вас замість такого ж нудного чорного дроту лежить яскравий аксесуар від компанії Pixus. Наші співвітчизники постаралися на славу і зробили саму звичайну річ трендовим аксесуаром, що підкреслює вашу індивідуальність та унікальність.

Але помітний дизайн - це далеко не все що Pixus може запропонувати користувачам. У пристроях вельми хороші технічні характеристики. По-перше, це універсальність. Дійсно, за допомогою дроту можна зарядити більшість сучасних мобільних гаджетів. Потужність зарядки - 2А, що забезпечує відновлення заряду батареї ємністю 3000 мА / год за 2,5 години. На акумулятор ємністю 7000 мА / год доведеться витратити приблизно 5 годин.

Зарядні пристрої до смартфонів і смартфон Pixus Ви можете купити в інтернет магазині "Жжук"! Купити смартфон разом із "Жжук" так легко!