Шукаючи функціональний та доступний за ціною ноутбук, багато користувачів порівнюють безліч моделей гаджетів від різних виробників. Найбільш популярними на ринку сьогодні є:

  1. Dell – вона є лідером продаж в Європі та США. Ноутбуки Dell є одними із найзручніших у використанні ноутбуків із невеликою вагою. 
  2. Asus – пропонує відмінні функціональні девайси. Для того, щоб підтримувати та примножувати досвід в інноваційних технологіях, компанія Asus збирає та виготовляє відеокарти, материнські плати та готові запчастини.

Перед тим, як купити ноутбук в інтернет-магазині, слід обрати найкращу модель. Тому в першу чергу треба звернути увагу на «залізо», від котрого на прямую залежить вартість. Щоб зробити порівняння чесним, можна за основу взяти моделі в одній ціновій категорії. За різними критеріями можна зрозуміти, яка фірма краще.

 

Продукція компанії Делл

Найбільш популярною моделлю цієї марки виступає ноутбук Dell inspiron 3567. Це прекрасний офісний варіант, має ергономічний дизайн, підходить практично для кожного користувача. Такий девайс складається з різних конфігурацій, завдяки чому відрізняється функціональністю, має відмінний баланс між якістю та ціною.

На ринку представлені моделі з різними процесорами. Це може бути Intel Core i3, так і Intel Core i5, і Intel Core i7 старого чи нового покоління. Діаметр дисплею універсальний, розміром 15,6 дюймів. Такого екрану достатньо, щоб виконувати роботи, дивитися фільми чи насолоджуватися іншими мультимедійними розвагами.

Окрім цього, для аудіо та відео використовується сучасна технологія – Waves Maxx Audio. Вона робить звучання басів та високих нот фантастичним. Ноутбук Dell функціонує на двухядерному процесорі, має наступні характеристики:

  • пам’ять на 4 Гб;
  • HDD-накопичувач на 1000 Гб;
  • розширення екрану 1366х768 пикселей.

Така модель гаджета – найкраща для використання дома чи в офісі.

 

Ноутбуки бренду Асус

Багато геймерів та працівників сфери IT віддають перевагу пристроям цього відомого світового виробника. Найкращим варіантом для порівнянні з Делл стане ноутбук Asus X75VC. Вартість двох моделей майже однакова, що дає можливість справедливо оцінити переваги кожної.

Купуючи такий девайс, користувач отримує процесор Intel Pentium 2020M з частотою 2.4 ГГц. Інтегрована відеокарта nVidia GeForce GT 720M гарантує високий рівень продуктивності та не навантажує процесор. Оперативна пам'ять – 6 Гб, що більше, ніж у конкурента. Екран комп’ютера складає 17,3 дюйма – гарний варіант для роботи чи мультимедійних розваг.

Якщо робити конкретне порівняння, то стане ясно, що Делл пропонує більш потужну та серйозну начинку. Але працювати він буде трохи повільніше, ніж друга модель. Причиною цього є більша кількість оперативки. Також Dell поступається графікою.

Скільки коштує ноутбук Асус чи інша модель, можна дізнатися на сайті інтернет-магазину "Жжук".