Уже в серпні цього року світ побачить новинка від Turing Robotic Industries - смартфон з матеріалу високої міцності з вбудованим шифрувальним чіпом. Телефон отримав назву Turing Phone і ОС Android.
Примітно, що новинку назвали на честь відомої особистості - математика з Англії Алана Тьюринга. І не дарма, він зламав коди машини для шифрування «Енігма».

В смартфон впроваджений криптографічний чіп, що не ново. Така ж система використовується в планшетах і телефонах BlackBerry, створених спеціально для державних структур США. Головна різниця в тому, що Turing Phone доступний для всіх бажаючих. Чіп шифрування працює лише при обміні дзвінками або повідомленнями між двома Turing Phone. Але це не означає, що з телефону не можна дзвонити на смартфони інших виробників, так само, як і приймати дзвінки. Просто в даному випадку, шифрувальний механізм не спрацює.

Крім хваленого чіпа, новинка отримає ряд інших переваг. Це в першу чергу, сплав, який отримав назву «рідкий морфій». Як заявляють розробники, цей матеріал твердіший за титан і сталь. «Рідкий морфій» створений в результаті амфорного сплаву міді, цирконію, алюмінію, срібла і нікелю. Матеріал за зовнішнім виглядом нагадує скло, що нітрохи не погіршує його властивостей. 

Крім того, сплав вважається економічним, на відміну від металу.
Turing Phone отримав дисплей з діагоналлю 5 дюймів, роздільна здатність якого 1920х1080 МП. Працює телефон на базі 4-ядерного процесора Qualcomm Snapdragon 801, з тактовою частотою 2,5 ГГц. Оперативна пам'ять - 3 Гб. Камера пристрою порадує користувачів 13 мегапікселями, а акумулятор ємністю 3000 мА / год. Крім того, смартфон очікується в трьох модифікаціях по вбудованій пам'яті:
 
1. 16 Гб;
2. 64 Гб;
3. 128 Гб.
 
Очікується, що вартість Turing Phone складе 700 доларів, а за модель з пам'яттю 128 Гб доведеться викласти 750 «зелених».

Бажаєте купити смартфон в Україні схожий до Turing Phone? Перелік усіх смартфонів є на нашому сайті! Обирайте!