Смартфони стали важливою частиною життя сучасної людини. Телефон перетворився на універсального помічника, в якому міститься величезна кількість інформації. Гаджет допомагає працювати, спілкуватися, розважатися. Але є в цій «бочці меду ложка дьогтю». Пристрій вимагає постійної підзарядки. Більшість користувачів, на жаль, самі скорочують тривалість життя смартфона. Як правило, просто через незнання.

Ми зібрали топ 10 популярних помилок при зарядці мобільних пристроїв.

1. Зарядка протягом більшого часу, ніж це необхідно. Батарея смартфона заряджається не більше 2-3 години, швидко доходячи до позначки в 100%. Парадокс, але якщо заряджати телефон далі, то отримаємо прямо пропорційний ефект - потенційна шкода для акумулятора.

2. Повна розрядка пристрою. Існує думка, що апарат можна ставити на зарядку тільки в разі повної втрати заряду. Це думка не вірна. Мінімальний рівень, коли телефону негайно потрібно живлення 10%. Наприклад, апарати марки Samsung, починають вимагати підключити зарядний пристрій вже з 17%.

3. «Нерідний» зарядний пристрій. Вельми поширена теорія, що, якщо зарядний пристрій підходить - його можна використовувати. Можна, але дешева підробка ймовірно вкоротить і без того недовгий вік акумулятора.

4. Користувач не вимикає Wi-Fi і Bluetooth при зарядці. Перелік програм і додатків, підтримуваних сучасними смартфонами неймовірно високий, але є один мінус: вони всіе витрачають заряд.

5. Пристрій працює безперервно. Ніхто не працює стільки, скільки працює сучасний смартфон. Але, на жаль, нічого не вічне, тому телефону теж потрібне перезавантаження і відпочинок.

6. Невідповідні температурні умови. Будь-який смартфон не повинен використовуватися в умовах спеки або морозу, тому виробники мобільних пристроїв рекомендують використовувати телефон при температурах від 0 до +25 градусів. У мороз телефон взагалі краще не виймати з кишені.

7. Забувати чистити телефон. Будь-який гаджет повинен бути чистим! Потрібно регулярно протирати апарат і стежити, щоб всі входи були гранично чисті.

8. Не відключати функцію геолокації. Її потрібно відключати, а включати тільки коли це необхідно в конкретних випадках. Так буде берегтися заряд батареї, і як наслідок, більш повільна зношуваність акумулятора.

9. Включені сповіщення. Повідомлення мобільного пристрою звичайно річ хороша, але потрібно використовувати їх вкрай акуратно і дозволяти видавати їх тільки найважливішим додаткам. Причина проста: вони сильно розряджають заряд смартфона, так і багатостраждальний гаджет встигне трохи перепочити.

10. Часте використання power bank.

Тепер ви в курсі, тому старайтеся не порушувати цих правил, чим зможете продовжити строк служби акумулятора вашого смартфона.