Автомобільний компресор - один з головних аксесуарів для водіїв, адже необхідність в підкачування шин може виникнути у кожного, причому в самий невідповідний момент: коли поблизу немає автосервісу. Насоси - не менш ефективний спосіб вирішити проблеми, але вимагають більше фізичних витрат і часу.

Компресори мають великі показники продуктивності, також оснащуються додатковим функціоналом, помітно підвищують комфорт використання. Тим більше що такі пристрої можуть застосовуватися і для інших об'єктів. І справа не тільки в комфорті, а й у безпеці. Неправильний або нерівномірний тиск в шинах автомобіля не тільки призводить до передчасного зносу резини,а й може вплинути на управління автомобілем.

А якщо він ще такий стильний, компактний та портативний як компресор автомобільний Xiaomi 70mai Air, то ви точно не зможете вже без нього.

Він обладнаний панеллю керування з цифровим дисплеєм, на якому чітко відображаються певні параметри.
Насос для автомобільних шин 70Mai Midrive TP03 має компактні розміри - всього 164 x 148 x 54 мм, тому користувачі можуть легко зберігати пристрій в своєму салоні автомобіля. 

Крім того, виробник комплектує автомобільний компресор різними повітряними форсунками для забезпечення сумісності.

Після підключення до автомобіля, електричного впуску шин - насос 70Mai Midrive TP03 можна встановити в різні положення, а екран пристрою відображає поточний тиск, виконуючи функцію манометра. Таким чином перед вашими очима будуть максимально точні показники. 
 Пристрій має кабель живлення довжиною 3.2 м і трубку для накачування довжиною 0.7 м, яка може накачувати колеса автомобілів, позашляховиків, мікроавтобусів, мінівенів, мотоциклів, велосипедів, м'ячів.

І якщо ви давно планували купити компресор автомобільний, то зараз чудовий момент. Переходьте, дізнавайтесь ще більше та замовляйте на сторінці товару.