Орро, відомий виробник смартфонів та інших пристроїв, розкриває секрети свого флагмана Орро Find X3 Pro. Смартфон дозволяє краще розглянути звичні кольори і предмети, відчувши себе ученим з мікроскопом - в першу чергу завдяки унікальним мікролінзам, що допомагають побачити і сфотографувати на знімках найдрібніші деталі.

Смартфон Орро Find X3 Pro оснащений мікролінзами, що допомагають побачити світ в найдрібніших деталях. Мікролінзи збільшують предмети в 30 разів оптично і в 60 разів з гібридним зумом. В результаті отримуєте знімки, що виходять далеко за рамки звичайної макрофотографії. Колись можливість розглянути деталі навколишнього світу була доступна тільки вченим з мікроскопом, тепер же OPPO дає таку можливість широкому колу користувачів завдяки унікальним мікролінз Орро Find X3 Pro. Незалежно від того, чи йде мова про надширококутну зйомку або про фотографії з 60-кратним збільшенням, масштаб не повинен обмежувати ваш творчий потенціал і допитливість.

Відомо, що об'єктиви з великим зумом надчутливі до білих плям і частинок волосся на своїй поверхні: крихітні елементи при багаторазовому збільшенні погіршують якість фотографій. Розробники Орро Find X3 Pro знайшли вихід з положення. Вони використовували досвід виробників сапфірового скла, світловодів і камер, щоб створити перші в світі мікролінзи для смартфонів. А ще обробили лінзи спеціальним розчином, що зробило їх в 10 разів стійкіше до дрібних частинок.

Модуль мікроскопа
Розробники смартфона подбали і про практичність дизайну нового флагмана. Так, модуль мікроскопа спеціально встановлений на задній панелі гаджета, а не на материнській платі.

Орро Find X3 Pro оснащений сапфіровою лінзою і кільцевим підсвічуванням на зовнішніх компонентах Microlens. У смартфоні збережена структурна і естетична цілісність, що забезпечує якісну мікро- і макрофункції.


Проектування дизайну модуля Microlense поставило перед розробниками певні завдання. Наприклад, його колір повинен бути чорним, щоб відповідати загальному стилю пристрою. При цьому творці Орро Find X3 Pro подбали про те, щоб чорне світлове кільце з підвищеною непрозорістю зберегло здатність працювати на близькій відстані при максимальному збільшенні / наближенні об'єкта. Об'єднавши великий об'єктив і прихований подвійний світловод, розробники зруйнували потенційний бар'єр на шляху до естетичної досконалості і приголомшливою фотографії.

Особливості спеціальних функцій
Спеціальне чорнило для Орро Find X3 Pro покращували більше 10 разів, поки розробники не досягли оптимального ступеня непрозорості. А кільцевий світловод створювали в два рази довше, адже ніщо не повинно порушити практично ідеальний дизайн нового флагмана.
Кільцеве освітлення і світловод важливі для мікролінз Орро Find X3 Pro, адже відстань фокусування камери Microlens приблизно 3 мм. Завдяки виготовленому на замовлення кільцевому световоду Microlens може рівномірно фіксувати освітлені зображення, забезпечуючи точний колірний баланс і чітку перспективу.


Смартфон Орро Find X3 Pro здатний досліджувати світ в деталях, включаючи структуру тканини, будову шкіри, волосся, рослин і дрібних комах. За допомогою мікролінз всі об'єкти приймають нову, збільшену форму, відкриваючи простір для творчості. Флагман Орро Find X3 Pro дозволяє робити кращу в своєму класі ширококутну і надширококутну фотографію.