Сучасні жінки можуть забезпечити своєму волоссю повноцінний догляд завдяки великому вибору техніки для волосся, яку щей можна в будь-який час замовити в інтернет-магазині.

Але так було не завжди.

Плойка
Перші плойки використовували ще древні єгиптяни. Давньоєгипетська плойка представляла собою стрижень, на який після його розігріву на вогні накручувалися волосся. Але ця найпростіша плойка сильно палила волосся, до того ж отримати опік шкіри при такій завивці теж було простіше простого.

На вогні плойки нагрівалися ще в 19 столітті. Але в середині минулого століття було сконструйовано перший електричний пристрій для завивки, дуже схожий на ті, якими жінки користуються сьогодні. На виробництві перших електричних плойок спеціалізувалася компанія BaByliss.

А ось винахід хімічної завивки волосся належить німецькому перукарю Карлу Несслер. У 1908 році він продемонстрував апарат з металевими нагріваючимися стрижнями, на які і накручувалося волосся. Перед цим локони потрібно було обробити розчином гідроксиду натрію. Завивка займала кілька годин, зате кучері після цього зберігали свою форму протягом півроку.

Фен
Примітивний прилад для сушки волосся з'явився в 1900-му році. Одного разу англійський конструктор Холліуел, прийшовши додому, застав дружину за більш, ніж дивним заняттям: вона засунула голову в пічку. Дружина поспішила заспокоїти не на жарт переляканого чоловіка: таким чином вона просто намагалася висушити волосся. На наступний день Холіуелл запропонував співробітникам свого конструкторського бюро взятися за розробку приладу для сушіння волосся.

У 1903 році винахід запатентували. Японське слово «фен», що означає вітер, приблизно так само звучить по-німецьки, означає те ж саме. Торгова марка «FeN» була зареєстрована німецьким виробником обладнання в 1908-му році. Саме її розробники зайнялися удосконаленням корисного винаходу, яке було дійсно необхідно мільйонам жінок по всьому світу.

Щітки 
Найпростіші гребінці для волосся люди робили багато сотень років тому, використовуючи для цього дерев'яні палички, кістки тварин і риб, панцири черепах і корали. Гребінці могли використовуватися не тільки за прямим призначенням, але і в якості прикрас, а іноді і як зброю.

А тепер щітки для волосся можуть поєднувати безліч функцій як от: вирівнювання, надання об'єму чи завивка.

Тому не відмовляйте собі в можливості покращити свій вигляд та максимально спростити цей процес.

Переходьте в категорію "Краса та здоров'я" та обирай все, що потрібно.