Компанія OPPO спільно з японською студією дизайну Nendo планує дивувати своїх клієнтів не тільки технологіями, а й виглядом.

Нещодавно виробник показав прототип розтягуючого OPPO X 2021, а зараз продемонстрував «слайд-фон». Цей концепт складного пристрою, який існує поки тільки на папері. Гаджет отримав три частини. На відміну від концептів Xiaomi і TCL, смартфон OPPO не має зазорів в складеному стані.

При розгортанні першої частини пристрою з'являється 1.5-дюймовий екран. Він потрібен для повідомлень і дзвінків. При розкритті другого - з'являється екран вже на 3.15 дюймів. Він, за словами виробника, стане в нагоді для зйомки фото і відео.

Якщо ж розгорнути третю частину, то гаджет отримує 7 дюймову вузьку панель для ігор і багатозадачності. Концепт має вбудований стилус і основну камеру з декількома модулями. У складеному стані її можна використовувати для селфі.

Також OPPO показала кілька концептуальних гаджетів. В першу чергу, це бездротові навушники С-подібної форми, що нагадують трубку старого стаціонарного телефону. Незважаючи на дивний дизайн, виробник запевняє, що навушники цілком зручно носити. Вони можуть кріпитися один до одного, утримуватися в бічних частинах зарядного футляра або корпусу смарт-годинника.

Наступні концепти - портативний акумулятор і бездротовий зарядний пристрій, за допомогою якого можна одночасно заряджати смартфон і кейс від навушників. А розумна колонка автоматично перехоплює музику зі смартфона і запускає її, коли користувач кладе навушники на зарядку в кейс. Крім того, в списку смарт-годинник, але про нього інформації мало.

Поки це всього лише ідеї, що існують на папері. Чи втілить OPPO їх в життя - невідомо, але точно не найближчим часом.