Тяга до прекрасного властива будь-якій людині. І так повелося ще з часів давньої Греції,  а можливо, і раніше.
В кожної країни формувалося своє уявлення про красу, але в наш час немає чітких стандартів чи рамок, а навіть якщо вони є, то міняються надзвичайно швидко.

І от вже кілька десятиліть 9 вересня відзначається Міжнародний день краси - день який з одного боку, проголосив важливість прекрасного у всіх його проявах, а з іншого - став професійним святом усіх, хто причетний до індустрії краси.

Тримайте кілька цікавих фактів на цю тему:

- Перший в історії конкурс краси проводився в 1888 році в Бельгії. Він носив статус всесвітнього, але публічно не висвітлювався. У журі були тільки чоловіки, а одним з етапів конкурсу була співбесіда - кандидатки повинні були довести, що вони не тільки красиві, але і розумні.

- Перший конкурс "Міс Світу" відбувся в Лондоні в 1951 році. З тих пір він проходить майже щорічно, і можна відстежити цікаву закономірність: його переможницями найчастіше стають дівчата з Венесуели.

- Від надлишку краси може проявитися синдром Стендаля. Це психічний розлад, що виникає при зіткненні з прекрасним - як правило, з творами мистецтва: картинами, скульптурами, музикою, архітектурними об'єктами.

- Перші косметологи з'явилися ще в Стародавній Греції, їх називали "космети". Ці фахівці розробляли бальзами та косметичні масла, які можна було згодом використовувати в догляді за собою.

- Жартівливу одиницю виміру жіночої краси придумали математики і назвали "мілліелен" - на честь Єлени Троянської, через викрадення якої почалася велика Троянська війна. Відповідно, 1 мілліелен дорівнює здатності прекрасної жінки зрушити один корабель. Краса самої Олени 1186 мілліеленам - саме стільки кораблів, згідно "Іліаді" Гомера, пристало біля стін Трої.

Краса - поняття суб'єктивне, тому свято можуть відзначати всі - незалежно від зовнішності, статі, віку і роду діяльності.

І якщо ти хочеш відчути себе особливою цього тижня, то наші акційні товари значно полегшать цю задачу.