Spotify представила свій перший гаджет - автомобільний музичний плеєр Car Thing.

Ми знаємо Spotify як музичний сервіс. Але, тепер компанія планує розширюватися і вже представила свій перший гаджет. Автомобільний музичний плеєр під назвою Car Thing призначений для користувачів платної підписки Spotify Premium.

Гаджет оснащений 4-дюймовим сенсорним екраном і круглою ручкою для навігації. Крім цього, він підтримує голосове управління за допомогою запущеного недавно асистента Hey Spotify. Є і чотири стандартні кнопки, користувач може налаштувати їх «під себе», наприклад, для швидкого доступу до улюблених треків, подкастів або плейлистів.

Пристрій можна прикріпити на приладову панель або вентиляційну решітку різними способами, для чого надаються додаткові кріплення.

Інтерфейс Car Thing приблизно такий же, як у мобільного додатка Spotify, так що в ньому не заплутатися навіть після першого запуску.

Car Thing дозволяє виводити музику зі смартфона на автомобільну стереосистему. До смартфону гаджет можна підключити через Bluetooth, USB і AUX. Є підтримка роботи з платформами Android Auto і Apple CarPlay. Плеєр сумісний зі смартфонами на основі iOS 14 або Android 8 Oreo і свіжішими версіями ОС.

До речі, в перші дні після запуску гаджет можна отримати безкоштовно. Підписники Spotify Premium можуть зареєструватися на спеціальному сайті, і отримати пристрій з обмеженою партії для тесту безкоштовно. Але, тільки в США і по запрошенню. Обраним власникам гаджета знадобиться лише оплатити його доставку - $7. Після повноцінного релізу Car Thing можна буде купити за 80$.