Якщо ви вважаєте, що побутову техніку можна використовувати виключно за призначенням, прописаним в інструкції, то ви сильно помиляєтеся.

У багатьох приладів є додаткові функції і можливості, про які ви навіть і не підозрювали.  Тому ці функції, на жаль, через незнання часто залишаються незатребуваними.

Тому наведемо кілька варіантів виконання простих завдань з допомогою ваших улюблених приладів, якщо діяти "не по інструкції".

Зробіть мікс з улюблених спецій в кавомолці
Можливості вашої улюбленої кавомолки безмежні. По суті, цей побутовий прилад може подрібнювати все, включаючи ваші улюблені спеції і навіть цукати. Ми рекомендуємо експериментувати з різними спеціями і ароматами, щоб створити свою власну суміш.

Отримані суміші можна використовувати як в їжі (для приготування улюблених страв), так і для ароматерапії і наповнення приємним ароматом вашого житла.


Приготуйте лосося (сьомгу або форель) в посудомийній машині
Знаменитий канадський шеф-кухар Боб Блумер запропонував рецепт приготування риби в посудомийній машині!

Беручи до уваги високу температуру води, яка задіяна в процесі миття посуду, а також невеликий час, необхідний для повної готовності лосося, така ідея і зовсім не здасться безглуздою.
Просто переконайтеся, що ви надійно завернули лосося в харчову фольгу і включіть машину на повний цикл без попереднього ополіскування.

Якщо в машині є вільне місце, цілком можливо вбити двох зайців одним пострілом: тобто, одночасно готуючи рибу, дуже зручно і посуд заодно помити. Тільки ні в якому разі не додавайте в засіб для миття.

Дезінфекція губок в мікрохвильовій печі
Кожен з нас знає, що рушники і губки-це справжній розсадник бактерій.

Крім того, що в мікрохвильовці можна приготувати і розігріти чудові ласощі, ваша мікрохвильова піч також є цілком ефективним вбивцею мікробів і бактерій.


Використовуйте свою мікрохвильову піч для стерилізації губок і спонжиків. Помістіть вологі губки всередину приладу і включіть мікрохвильовку на найвищу температуру на дві хвилини. Цього часу буде цілком достатньо, щоб вбити бактерії, а значить, зробити губку абсолютно безпечною для її подальшого використання.

Автором такого способу використання мікрохвильовки стали американські вчені з університету Флориди.

Вчені помістили вологі спонж в звичайну СВЧ піч, потім включили її на максимальний режим, і розігрівали її протягом двох хвилин. Після такого розігріву вони дістали губки і стали вивчати мікрофлору, якф вдалося вижити.
В результаті з'ясувалося, що ефективність такого способу дезінфекції не залишає жодних сумнівів: в результаті нагрівання при найвищій температурі протягом 2 хвилин було знищено більше 99 відсотків всіх живих мікроорганізмів.

Теплі тарілки, розігріті в мікрохвильовці
Поціновувачі смачної їжі і знавці кулінарії не оцінять, якщо раптом в холодну тарілку помістять гарячу страву, яка після цього втратить свою форму чи температуру.

Якщо помістити тарілки буквально на 5 хвилин в мікрохвильову піч і включити температурний режим в 170 градусів, ви досягнете оптимального результату: тарілка підігріється до потрібної температури.


Видаляйте мітки, зроблені олівцем або кольоровою крейдою за допомогою звичайного фена
Якщо у вас в будинку дитина, значить, вам не уникнути творчості на ваших дверях, вікнах і стінах.

Особливо часто уроки малювання відбуваються на стінах, на яких можна періодично помітити як повноцінні малюнки, так і мітки то крейдою, то олівцем.
Навіть найяскравішу творчість під силу видалити звичайному фену.

Наведіть потік гарячого повітря на хвилин 5-10 в залежності від ступеня забруднення. Після чого візьміть чисту губку, змочіть її в м'якому миючому засобі для посуду і пройдіться там, де це необхідно.

Напис має зійти без особливих проблем.

А скільки ще можна побутових задач вирішити просто включивши фантазію!