А кому ще може знадобитися ноутбук на 7 дисплеїв?

А якщо серйозно, то багато з нас користуються мультиекранними системами. У когось два монітори, у когось - 3, хтось встановлює ще й ноутбуки з планшетами, додаючи потрібні екрани з актуальною для роботи або розваг інформацією.

Aurora 7, за словами розробників, призначається для різного роду центрів безпеки, дата-сайєнтистів, творців відео-контенту, ігор тощо. Ймовірно, програмістам такий девайс теж може виявитися корисним.

Компанія Expanscape розробила оригінальну «мобільну» робочу станцію для тих користувачів, кому потрібно одночасно виводити велику кількість інформації. Замість того, щоб використовувати зовнішні підключені монітори, ноутбук Aurora 7 містить відразу 7 власних вбудованих дисплеїв. Їх можна розкрити в робоче положення подібно до крил метелика.

Чотири з семи моніторів представляють собою 17,3-дюймові панелі з роздільною здатністю 4K. Три інших дисплеї підтримують роздільну здатність 1920×1200 пікселів. У всіх випадках частота оновлення зображення становить 60 Гц. Інші характеристики новинки також вражають. Конфігурація може включати процесор AMD Ryzen 9 3950X або Intel Core i9-10900K, до 128 ГБ оперативної пам'яті DDR4 і дискретну відеокарту до NVIDIA GeForce RTX 2070.

Система включає два посадкових місця для накопичувачів M.2 і два лотка для установки 2,5-дюймових накопичувачів. Максимальна сумарна ємність сховища може досягати 8 ТБ. Вбудована батарея має значну ємність 230 Втч і забезпечує автономність на рівні 2 годин і 20 хвилин при нормальному навантаженні. Маса пристрою становить близько 11,8 кг. 

Додатково девайс оснащений двомегапіксельною камерою, динаміками і сабвуферами.

Поки що ноутбук Expanscape Aurora 7 являє собою прототип. Його ціна не уточнюється. Зацікавленим у придбанні такої моделі рекомендується звертатися безпосередньо до виробника.