Ви пам'ятаєте свій перший ноутбук? А де він зараз?

Більшість застарілих портативних комп'ютерів «відсилаються» до мамам і бабусь або просто припадають пилом.

Але в умілих руках ноутбук може отримати друге життя. Дивіться варіанти та обирайте, який вам найбільше до вподоби.

1. Реінкарнація
Спробуйте змусити ноутбук знову працювати. Можливо, доведеться замінити деякі комплектуючі, почистити його всередині і зовні і, само собою, провести переустановлення софту.

2. Ноутбук на стіні
Якщо ви все ж не плануєте використовувати старий ноутбук за прямим призначенням, то повішайте його на стіну і використовуйте як цифрову фоторамку, кухонний ПК для рецептів або розважальну дошку для спортзалу. Ці варіанти підійдуть для лептопів зі зламаною клавіатурою, тачпадом або CD-приводом.

3. Додаткова точка доступу Wi-Fi
Якщо у вашому будинку є місця, де не ловить Wi-Fi, розширте зону покриття за допомогою додаткової точки доступу зі старого ноутбука. Це робиться досить легко, як на Windows, так і на Mac.

4. Домашній сервер
Якщо ваш ноутбук в плачевному стані, але «нутрощі» ще живі, то можете зробити настільний ПК або тихий домашній сервер.

5. Зовнішній монітор
Якщо сам ноутбук підлягає списанню, але монітор ще нічого, то відокремте корпус від дисплею і використовуйте останній як зовнішній монітор. Наприклад, в якості додаткового монітора основного ПК.

6. Запчастини
Якщо нічого з попереднього не вдасться реалізувати, то можна розібрати його на запчастини. Наприклад, жорсткий диск за допомогою добротного корпусу можна перетворити в зовнішній носій.