«Екрани всюди, екрани для всіх» (Screens Everywhere, Screens for All)  саме з таким гаслом компанія Samsung розпочала 2021-й рік і представила своє останнє досягнення у сфері дисплейних технологій – телевізор Neo QLED. Це інженерне диво оснащене наступними технологіями:

- нові світлодіоди Quantum Mini LED, що самостійно підсвічуються й утворюють напрочуд реалістичні кольори;

- технологія Quantum Matrix, яка запобігає світловим спотворенням;

- потужний процесор Neo Quantum, що застосовує до 16 різних нейромереж для оптимізації якості зображення.

Уже зовсім скоро Neo QLED з’явиться на українському ринку.

Уся лінійка Neo QLED розроблялася з огляду на сучасні умови й потреби користувачів, які мають більше часу проводити вдома. Щоб компенсувати вимушене зменшення соціальної активності, моделі Neo QLED оптимізовано для домашніх розваг.

Так, інноваційні ігрові функції роблять телевізори Neo QLED одними з найкращих для геймінгу.

До таких можна віднести:
- частота оновлення екрана 120 Гц,
-  мінімальна затримка вхідного сигналу (5,8 мс), 
- інтуїтивно зрозуміла панель налаштувань для геймінгу,
- підтримка надшироких співвідношень сторін екрана 21:9 та 32:9, що забезпечує надзвичайне поле огляду й надає геймерам суттєву перевагу.

А оскільки Samsung є офіційним телевізійним партнером Xbox, із Neo QLED гарантовано передовий досвід для ігор наступного покоління на Xbox Series X. Також у партнерстві з AMD було розроблено перший телевізор із підтримкою технології Freesync Premium Pro для ПК і консольних ігор, тож користувачі можуть насолоджуватися плавним і продуктивним геймплеєм без розривів зображення й нашарування кадрів.

Neo QLED не забуває і про кіноманів, створюючи неперевершену атмосферу домашнього кінотеатру. Ключову роль для повного занурення в події на екрані відіграє майже безрамковий елегантний дизайн Infinity One – просто гігантський дисплей, і нічого зайвого.

Завдяки непомітному кріпленню телевізор легко встановлюється та бездоганно інтегрується в будь-який інтер’єр. Ці дизайнерські рішення сприяють тому, щоб із Neo QLED ніщо не відволікало від захопливого перегляду з неперевершеною якістю зображення, яка досягається за допомогою передових інноваційних технологій.

Так, його процесор Neo Quantum із покращеними можливостями масштабування здатен підвищити роздільну здатність контенту до рівня 4К й 8К незалежно від його початкового стану. А на довершення – неймовірно насичені й контрастні кольори, які утворюють нові світлодіоди Quantum Mini. Можете не хвилюватися, що з часом картинка на телевізорі втрачатиме яскравість: світлодіоди виготовлено з неорганічних матеріалів, які слугуватимуть довго й без погіршення зображення.

Така революційна якість зображення вимагає не менш революційного звучання, тож Samsung подбала про преміальні аудіофункції, що доповнюють перегляд. Технологія об’ємного звуку Object Tracking Sound Pro (OTS) відстежує рухи об’єктів на екрані та проєктує відповідне динамічне звучання, викликаючи в глядачів ефект присутності й повного занурення. Функція SpaceFit Sound аналізує простір навколо телевізора, завдяки чому утворене звучання буде якнайкращим для конкретних зовнішніх умов.

Neo QLED має все, що потрібно справжнім кіноманам: великий екран із неперевершеним зображенням, на якому можна роздивитися найдрібніші деталі, та могутній звук, що пронизує приміщення.

Тому замовляйте прямо зараз і пориньте в світ технологій разом з Samsung .