Екшн-камера AIRON ProCam 8

Чим вирізняються екшн-камери з лінійки ProCam серед конкурентів? По-перше, високим рівнем якості зйомки у своєму ціновому сегменті. Для багатьох користувачів початківців – це відмінна можливість отримати пристойну картинку без покупки дорогого обладнання.

ProCam 8 пішла далі своєї попередниці ProCam 7, що відбилося як на ціні, так і на технічних характеристиках девайса. Давайте поглянемо ближче на новинку від українського бренду AIRON і розберемо все по поличках.

Що йде в комплектації з AIRON ProCam 8

Складно знайти виробника екшн-камер, який не додає в комплектації кріплення або інші приємні доповнення. Це очевидно, адже суть такого роду камер в нестандартній, екстремальній зйомці, яка неможлива без додаткових аксесуарів.

Виробник заслуговує на повагу вже за те, що не обмежився мінімальним набором і поклав у кейс відмінний водозахисний бокс, два кріплення на шолом, кріплення типу «J», кріплення-рамку та ЗМ скотч для фіксації на шоломі.

Про якість аксесуарів, що йдуть у комплекті, можна не турбуватися це фірмові комплектуючі від AIRON. Водозахисний бокс захищає не тільки від занурення на 40 метрів, а й від бруду, вологи, фізичних ушкоджень. Одним словом ідеальний стартовий набір для будь-якої зйомки.

Якість відеозйомки, фото та запису звуку

Яка б не була комплектація, найважливіше у камері – якість зображення. Тут ProCam 8 зробила відчутний ривок вперед у порівнянні з минулою моделлю та розширила свої можливості до наступних показників при відеозйомці:

• 4K (2880 × 2160) 30/50 FPS

• 2.7K (2560 × 1440) 60 FPS

• 1080P (1920 × 1080) 30/60 FPS

• 720P (1280 × 720) 240/120 (тільки Slow Motion)

• /60/30 FPS

• VGA (640 × 480) 240 FPS (Slow Motion) H.264, H.265

Виросла якість фото, тепер можна робити кадри з роздільною здатністю до 60 Мп! Чудовий привід для створення панорамних знімків. Вони будуть особливо об'ємними завдяки куту огляду 170°, який можна регулювати і робити менше в налаштуваннях екшн-камери.

У плані запису звуку ProCam 8 не вчинила революцію та володіє все тим же AAC LC мікрофоном на два канали. Комусь цього здасться замало, але для запису відеоблогів або домашніх відео вбудованого мікрофона буде більше ніж достатньо. У будь-якому випадку можна підключити зовнішній пристрій через USB Type-C вхід.

Зовнішній дизайн та інтерфейс

Виглядає ProCam 8 досить стильно чорний моноблок з об'єктивом, двома дисплеями і кнопками навігації. Головний 2" сенсорний екран розташований ззаду і служить для навігації в налаштуваннях і перегляду відзнятого контенту.

Поряд з об'єктивом на передній панелі камери розташований невеликий статусний дисплей, який показує заряд батареї, режим зйомки та інші корисні дрібниці.

Незважаючи на наявність сенсорного управління, вмикати / вимикати камеру, міняти режими і статус зйомки можна за допомогою звичайних кнопок. Це дійсно зручно, адже вони розташовані спереду і зверху камери, тож будь-яку дію можна здійснити в один клік.

Зі стандартного можна виділити роз'єм для знімного 1350 мАг акумулятора та отвір для штатива знизу камери. На боковій панелі роз'єми MicroSD, MicroHDMI і USB Type-C.

Купувати чи не купувати, ось у чому питання

AIRON ProCam 8 продовжує традиції своєї лінійки екшн-камер і пропонує відмінну якість зйомки за прийнятну ціну. Нова модель зробила крок вперед у порівнянні з ProCam 7 і відкрила ще більше можливостей для фанатів екшн-зйомки, які не хочуть витрачати всі гроші світу на своє хобі.

ProCam 8 це універсальний девайс, який розкриває можливості якісної зйомки за доволі демократичну вартість.