Компанія Boston Dynamics влітку 2020-го відкрила на своєму сайті продажу Spot - робота-собаки.


Спочатку робота давали тільки в оренду, і тільки обраним компаніям. Зараз будь-яка компанія може купити Boston Dynamics Spot (або навіть декілька). Правда, пропозиція діє поки тільки в США, а клієнтам з інших країн пропонують зв'язатися з відділом продажів і обговорити можливість оренди.


Робот-собака призначений для комерційного і промислового використання: для автоматичного збору даних, перевезення вантажів, огляду небезпечної місцевості та інших завдань. У будь-якому випадку, Boston Dynamics вимагає «корисного використання» роботів.

У комплекті йде сам робот, два акумулятора, планшет для управління, зарядний пристрій, корпус і програмне забезпечення. Доставка займе 4-6 тижнів, майже як і посилка з AliExpress.

Зовсім не давно ця модель була доповненна корисним аксесуаром. Мова йде про «руку». Завдяки їй робот здатний відкривати двері, перемикати рубильник, перетягувати шлакоблок, а також піднімати речі з підлоги і складати їх в корзину. Звісно, інженери не забули і про розваги. Наприклад, за допомогою руки Spot може малювати крейдою на асфальті або грати з іншими роботами, стрибаючи через імпровізовану скакалку. До речі, «руку» для Spot представили ще багато років тому, але випустити на ринок її повинні тільки зараз.

Допускається використання такого робота в якості домашнього помічника, якщо це, звичайно, по карману господарям, бо ціна такої собачки $74 500.