Умови розіграшу
 

 1. Акція триває з 08.11.2021 р. до 28.11.2021 р. на території України, окрім зони ООС та Автономної Республіки Крим, і проводиться у мережі магазинів ЖЖУК та на сайті https://zhuk.ua/.

Розігрується Іригатор PECHAM Luxury Travel.

2. Учасники акції - споживачі в розумінні Закону України «Про захист прав споживачів», які в період з 08.11.2021 р. до 28.11.2021 р. здійснили покупку електричної зубної щітки PECHAM на нашому сайті і заповнили форму для підтвердження участі, а також погодилися з усіма умовами даної акції.

3. Обов'язковими умовами прийняття участі в розіграші й отримання призу у разі виграшу є:

- споживач є повнолітньою особою;

- споживач на момент проведення розіграшу не розірвав договір купівлі-продажу придбаного товару і не обміняв його на інший товар;

- надання в момент отримання призу в разі виграшу: розрахункового документа на придбання товару, вказаного в пункті 2, а також паспорта.

 

4. Станом на 13.12.2021 р. серед усіх зареєстрованих учасників шляхом випадкового вибору за допомогою сервісу RANDOM.ORG буде визначено переможця, яких отримує право на придбання іригатора PECHAM Luxury Travel за 1 грн. Кількість переможців - один учасник.

 

5. Підсумки проведення даної акції будуть опубліковані на сайті zhuk.ua та в Telegram-каналі ЖЖУК. За підсумками визначення переможців, Організатор акції здійснює дзвінок до учасника за вказаним ним при реєстрації в акції номера телефону. У телефонному дзвінку переможець уточнює коли і в якому місті йому зручно отримати свій виграш. Відправлення буде здійснено за рахунок Організатора.

 

Переможцю важливо пам'ятати, що придбання  іригатора PECHAM Luxury Travel на умовах даної акції можливо тільки при пред'явленні паспорта і розрахункового документа на придбання товару, прописаного в пункті 2. Якщо переможцем дані документи не пред'явлені , або пред'явлені дані відрізняються від тих, що були вказані учасником при його реєстрації в даній акції, останній втрачає право на придбання  іригатора PECHAM Luxury Travel згідно умов даної акції.

 

6. Отримання «призу» не дає право клієнту на повернення грошових коштів за нього або обмін на аналогічний. Мета надання «призу» клієнту – реклама товару різноманітними засобами (на добровільних засадах), на власний розсуд клієнта. Якщо на момент розіграшу «приз» буде відсутній на складі, то він може бути замінений на рівноцінний за представленою товарною категорією на розсуд Організатора.

7. Якщо протягом чотирнадцяти календарних днів з моменту визначення результатів розіграшу переможець не відповідає на телефонний дзвінок Організатора, в зв'язку з чим останній не має фактичної можливості надіслати переможцю приз, то така особа втрачає своє право на придбання призу на умовах даної акції.

 

8. У разі, якщо переможець акції не отримує дзвінок від Організатора, він має можливість самостійно написати лист на електронну пошту Організатора internet.magazin@zhuk.mobi, де вказати зручну для отримання адресу, дату придбання товарів/товару, який приймає участь в акції, вказаних у пункті 2, вкласти копію чека на придбання товару і копію паспорта.

 

9. Будь-які звернення переможців після закінчення чотирнадцяти календарних днів з моменту проведення розіграшу, пов'язані з невиконанням такими учасниками вимог пунктів 7, 8 даних правил або їх несвоєчасним виконанням, Організатором акції до розгляду не приймаються.

 

10. У разі виникнення будь-яких суперечок щодо тлумачення умов проведення розіграшів офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов’язковим для всіх учасників розіграшів і не підлягає оскарженню. Термін проведення та умови акції можуть бути змінені за рішенням Організатора (ТзОВ «Мобіжук»).

12. Беручи участь в зазначених вище розіграшах, учасники дають свою згоду Організатору ТзОВ «Мобіжук» на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптації, відновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення) зазначених їм даних, а саме: ПІБ, електронна пошта, телефон, адреса, з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами і маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних ТОВ «НОВА ПОШТА» (ЄДРПОУ 31316718), іншим транспортно експедиторским і кур’єрським організаціям і іншим третім особам (без обмеження) на розсуд Організатора ТзОВ «Мобіжук». Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана Учасником.

13. Власником наданих Учасником персональних даних є ТзОВ «Мобіжук», місцезнаходження: 79015, м. Львів, вул. Кульпарківська, 59. База персональних даних «Клієнти» знаходиться за адресою ТзОВ «Мобіжук»: 79015, м. Львів, вул. Кульпарківська, 59.

 

Суб’єкт персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», має право:

 1. Знати про джерела збору, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) власника чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом.
 2. Отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані.
 3. На доступ до своїх персональних даних.
 4. Отримувати не пізніше, ніж за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних.
 5. Пред’являти вмотивовану вимогу власнику персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних.
 6. Пред’являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником і розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними.
 7. На захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи.
 8. Звертатися зі скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду.
 9. Застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних.
 10. Вносити застереження про обмеження права на обробку своїх персональних даних при наданні згоди.
 11. Відкликати згоду на обробку персональних даних.
 12. Знати механізм автоматичної обробки персональних даних.
 13. На захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.