До Міжнародного жіночого дня залишилося менше тижня, і багато хто вже готується до приємних і тривалих вихідних. Саме час чоловікам визначитися з подарунками для своїх дорогих і коханих жінок, щоб потім похапцем не купити що перше спаде на думку.

Але як вибрати вдалий подарунок для дівчини, мами чи колеги, щоб і сюрприз вдався і щоб не прогадати?

За даними статистики, 38% жінок виявили бажання отримати на свято ювелірні прикраси або гаджети. Ще 30% оцінили б подарунок у вигляді косметики або парфумерії. Близько 22% жінок хотіли б вибрати подарунок в улюблених магазинах самостійно, отримавши подарунковий сертифікат.

В той самий час 17% жінок мріють про поїздку за місто,  15% обрали б поїздку на відпочинок, а 10% надали б перевагу цікавій книзі. Тільки 7% прийняли б в подарунок посуд, 2% зраділи б їжі та напоям, а грошовий подарунок бажає отримати лише 1%.

І так орієнтовані напрямки дій окреслено, розглянемо кілька конкретних варіантів, можливо, вам вони стануть в пригоді.

Подарунки для дружини на 8 березня

Дружині підібрати презент досить просто - часто, жінки самі «тонко» натякають на те, що б вони хотіли на 8 березня. Тут уже все залежить від її характеру і вашого бюджету. Хтось щиро зрадіє набору сковорідок, хлібопічці, фену або плойці. А іншим жінкам потрібно що-небудь романтичне, на кшталт вікенду за містом. А ось почати святковий день можна з приготованого вами сніданку і букета її улюблених квітів. Ну а далі це може бути сімейна фотосесія або сертифікат у SPA-салон, ну а можливо, вона б хотіла новенький смартфон.

Подарунки дівчині в жіночий день

На етапі романтичних відносин краще дотримуватися класики - квіти, цукерки, парфуми. Якщо ви зустрічаєтеся досить довго, можете порадувати кохану індивідуальними заняттями, курсом масажу, квитками на концерт. Ну і куди без прикрас - їх обожнює кожна дівчина. Також 8 березня можна підібрати стильну біжутерію або красиві прикраси зі срібла.

Що подарувати доньці в день 8 березня

Сучасних дівчат важко здивувати. Але точно не будуть зайвими такі речі як: слайм, ляльки LOL, цікава канцелярія, аксесуари для гаджетів (навушники чи колонки), набір першої косметики. Також на 8 березня ви можете порадувати дочку походом в розважальний центр, квест-кімнату або в кінотеатр на перегляд нового мультфільму.

Що подарувати на 8 березня колезі

Тут подарунок є якраз проявом уваги, тому презенти на роботі носять досить офіційний характер. Зазвичай на 8 березня дарують набори солодощів, невеликі набори текстилю, косметичні набори, органайзери, павербанки. Текстильні речі можна прикрасити логотипом компанії або докласти до подарунка листівку, оформлену в корпоративному стилі, а сам подарунок можна упакувати в фірмові пакети. Такі дрібниці надають подарунку респектабельності, сприяють зміцненню корпоративного духу і збільшують лояльність співробітників до компанії.

Подарунок мамі та бабусі на 8 березня

Якщо для дружини косметичний набір та кухонна техніка може видатись занадто банальним, то мама або бабуся будуть раді таким подарункам. Можна підібрати щось невелике як блендер, м'ясорубка або ж мультиварка.


Як бачите жінкам різного віку з різним статусом подобаються абсолютно різні речі. І те на скільки вдалим буде ваш подарунок залежить від того як добре ви знаєте ці вподобання.


Але ви точно не прогадаєте, якщо оберете щось справді цікаве та корисне з асортименту подарунків на нашому сайті.