Постійні стреси на роботі, хронічна втома і багато іншого негативно впливають на нервову систему і викликають розвиток безсоння.
Медикаментозні препарати здатні лише частково вирішити проблему і усунути симптоми, але не позбутися самої проблеми.

Але ж технології не стоять на місці і на даний час існує маса гаджетів, які сприяють здоровому сну.
Їх реальна дія неодноразово доведена численними дослідженнями, десятки тисяч користувачів відчули позитивний ефект на практиці.

Розглянемо ТОП 5 кращих сучасних пристроїв для поліпшення сну.

Snore Circle
Маска проти хропіння Snore Circle - гаджет цілеспрямованої дії. Прилад має кілька високочутливих датчиків, які з високою точністю визначають хропіння людини. Пристрій моментально реагує на шуми, подає сигнал в мозок людини на 36 рівнях вібрації. В результаті хропіння припиняється без шкоди для сну людини і оточуючих.


Маска Snore Circle повністю портативна, ергономічна, має невелику вагу і передає всі отримані під час сну дані на смартфон такі як рівень та гучність хропіння.

SleepAce RestOn
Розумний трекер SleepAce RestOn створений для відстеження різних даних під час сну (серцеві скорочення, частота дихання і т.п.). Отримана інформація передається на смартфон, на основі даних програма видає точні рекомендації для поліпшення сну. Гаджет має вбудований акумулятор, який забезпечить автономне користування терміном до 30 днів.

SleepAce RestOn являє собою спеціальну висувну стрічку, яка розміщується на матрац. Товщина стрічки становить всього 2 мм, тому не викликає дискомфорту. Технологія дозволяє з високою точністю проводити аналіз поведінки сну людини навіть через піжаму.

Також існують інші версії трекерів у вигляді окулярів чи навіть каблучки на палець.

Pegasi Smart Glasses
Пристрій здатний не тільки підвищити працездатність і відновити фізіологічні функції під час сну, але і допомагає швидко подолати порушення сну після зміни часових поясів.

Pegasi Smart Glasses працює на основі технології Light Treatment, яка була рекомендована американською академією медицини, як дієвий немедикаментозний засіб лікування безсоння. Прилад оптимізує роботу нервової системи, покращує захисні функції організму, підвищує життєвий тонус. За рахунок цього підвищується стійкість до стресів, сповільнюється процес старіння і зміцнюється імунітет.

Ультразвукові пристрої
Один з найсучасніших і високоефективних пристроїв, який позитивно впливає на якість сну людини. Прилад працює на основі технології PEMF і впливає на організм за допомогою низькочастотних електромагнітних імпульсів. Він позбавить від необхідності установки будильника, надає невидиму і беззвучну дію.

Багатий функціонал дозволить підібрати оптимальний режим сну, стежити за змінами організму, стимулювати усвідомлені сновидіння і багато іншого. Пристрій позбавляє від безсоння, покращує загальне самопочуття, допомагає швидше заснути і легше прокинутися.

MUSE S
Ще одним представником розумних гаджетів для сну є пов'язка MUSE S. Прилад має спеціальні сенсори, які відслідковують поведінку організму під час сну (активність мозку, серцеві скорочення, дихання і т.д.). За допомогою керованої медитації пристрій допомагає м'яко зануритися в сон, виробити звичку відходу до сну і створити свій ідеальний режим.


Управління здійснюється через спеціальний додаток на смартфоні. Користувач може вибрати відповідну медитативну практику, і відправитися в розслабляючий спокійний сон. Регулярне зчитування і аналіз даних допоможуть підібрати оптимальну програму медитації.