На жаль, навіть ідеальні навички керування не гарантують вам уникнення від ДТП. Ба більше, потрапити у неприємну ситуацію із пошкодженням автівки можна навіть залишивши її на парковці біля ТЦ.

Аби усі винні були покарані, а ви могли оперувати доказами у залі суду чи на місці аварії, британський бренд Gazer уже 12 років виробляє автомобільні відеореєстратори з сенсором від SONY. Найбільший інститут з ринкових досліджень GFK (Німеччина) 5 років поспіль присвоює пристроям 4 місце у відповідній категорії товарів.

Окрім Full HD якості, реєстратори Gazer мають інноваційний функціонал – аналогів якому на ринку не існує. 

Вивантаження даних у хмарне сховище

Концепція реєстратора Gazer F155 базується навколо зовнішнього LTE модуля і мобільного додатку Gazer Cloud. Оснастивши F155 sim-карткою із доступом до інтернету, ви зможете передивлятися відзняті ролики на будь-якому смартфоні, комп'ютері чи планшеті. Реєстратор вивантажуватиме записи напряму до хмари. Навіть якщо ви будете за сотні кілометрів від автівки. 

Підключення до відеотрансляції онлайн

Засумувавши за своєю ластівкою, двічі клацніть у додатку і прямий ефір з місця парковки з’явиться на мобільному екрані. Якщо у машині спрацює датчик удару, на смартфон власника прийде відповідне сповіщення. За допомогою віддаленого підключення він зможе побачити, що стало причиною активізації G-сенсора, і у разі реальної небезпеки – вжити заходів.

Дистанційне стеження за водієм

Gazer F155 допоможе дізнатися, де знаходиться та як прямує автомобіль, що везе ваших дітей чи жінку. Додаток Gazer Cloud запам'ятовує усі маршрути та може відображати поточний на картах. Налаштуйте безпечний радіус, аби отримувати миттєві сповіщення про виїзд машини із заданої зони. У разі відхилення – відправте водію голосове попередження, яке F155 програє через вбудований динамік. 

Діагностика несправностей автомобіля

Розумні реєстратори Gazer F725 і Gazer F730 можна підключити до роз’єму OBD II. Через нього пристрої зчитують основні параметри, аналізують поїздки за витратами палива і швидкістю, повідомляють про можливі технічні відхилення. Інформацію про швидкість, оборотах двигуна, витраті та температурі охолоджуючої рідини з обидвох реєстраторів можна транслювати на лобове скло у режимі Head-UP Display. А модель F730 ще й підключати до другої камери. 

Двоканальний відеозапис

Для запису подій з двох ракурсів “за замовчуванням” існує Gazer F750W. Модель складається із двох камер, центрального блоку і бездротової кнопки “швидкого реагування”. Першу камеру необхідно спрямувати стандартно, а другу за бажанням – або в салон, або на задній огляд. У результаті ви отримаєте супер-інформативне відео, зі звуком і вирівняною експозицією в кадрі. 

Охоронна зйомка під час парковки

Усі реєстратори Gazer підтримують режим охоронного запису в машині з вимкненим двигуном. Більшість – контролює рівень напруги бортової мережі, аби на ранок ваш акумулятор не виявився повністю розрядженим. Gazer F715 може знімати відео постійно, у режимі Time-Lapse. Це значно економить місце на карті пам’яті та дозволяє зберігати більшу тривалість відео. Попри циклічний перезапис, ролики, відзняті за датчиком удару, є захищеними від видалення в усіх моделях Gazer


У 2021 році при купівлі реєстратора можна розраховувати не лише на зйомку з лобового скла, а й на сучасні рішення з безпеки та комфорту. Обирайте новий реєстратор із каталогу Gazer за зручними фільтрами від Жжук.