Порівняння
Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00 - 20:00

Сб: 9:00 - 18:00

Нд: Тільки онлайн замовлення

0
Мій кошик

USB ліхтарі для ноутбуків

Якщо спочатку usb порт застосовувався виключно для передавання інформації, то потім його почали використовувати для підзарядки та під'єднання мобільних телефонів. Це відкрило світові usb як універсальний інструмент живлення чи підзаряджання малих гаджетів. Одним з таких ґаджетів є USB-лампа для ноутбука.

Малі usb лампи являють собою гнучкий кабель або трубку зі ​​світлодіодами на одному кінці та usb конектором на іншому. У них використана Led-технологія через мале споживання електроенергії діодами та здатність дуже яскраво світити навіть за потужності 5 Вт, що йде від usb-порта. Вони абсолютно не нагріваються і дають спрямований потік світла, що дуже зручно для підсвічування клавіатури ноутбука. А гнучкий дріт дає можливість налаштовувати її у будь-якому положенні на зручній для вас відстані.

Компактна лампа працює як ліхтарик від будь-якого джерела живлення з USB контактом: ноутбука, планшета, комп'ютера, накопичувача, мобільного телефона чи сонячної батареї. ЇЇ універсальність просто безмежна.

USB-лампа - це зручне рішення для локального освітлення робочої зони письмового столу. ЇЇ світла вистачить для читання книг і набору тексту на клавіатурі. Ідеально підходить для любителів нічної роботи з ноутбуком на дивані, кріслі чи в ліжку, де немає настільної лампи або немає можливості увімкнути загальне освітлення.

Лампа з конектором USB дуже зручна в дорозі, поході та подорожах. Її можна взяти з собою куди завгодно і використовуватися з Power Bank, ноутбуком або планшетом. Дуже зручний і корисний ґаджет, що стане подарунком для вас і ваших друзів.

Основні переваги портативної USB-лампи:

  • працює від USB роз'єму
  • можна використати у будь-якому місці
  • яскраве LED світло
  • унікальне гнучке тіло
  • багато варіантів кольору виробу
  • низька ціна

Ви можете вибрати й купити USB ліхтар для ноутбука в інтернет-магазині «ЖЖУК» з доставлянням у Київ, Львів, Дніпро, Івано-Франківськ, Хмельницький, Полтава, Вінниця, Тернопіль, Харків, Житомир, Одеса, Запоріжжя, Рівне та інші міста в Україні.

Сортування:
Вгору