Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00 - 20:00

Сб-Нд: 9:00 - 19:00

0
Мій кошик
Бажання
Добавьте товары в желания
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Купити мікрохвильову піч в Україні

Мікрохвильовка - відмінний помічник, який необхідний на кожній кухні.

Сучасна кухня відрізняється хорошим технічним оснащенням. Виробники побутової техніки подбали про створення безлічі побутових приладів, що дозволяють готувати різноманітні страви, витрачаючи при цьому мінімум зусиль. Для прискорення процесу приготування їжі, комфортного її розігріву і для розморожування продуктів кожна сім'я прагне купити мікрохвильовку.

Яка ціна на мікрохвильові печі в інтернет магазині Жжук?

Ми пропонуємо на мікрохвильовки ціни найвигідніші в Україні від 1 299 грн. Все залежить тільки від Ваших побажань.

Лінійка печей відомих брендів відрізняється різноманітністю корисних функцій. У техніці встановлені автоматичні режими для приготування різних типів продуктів. Всі моделі унікальні, відрізняються технічними параметрами, мають оригінальний дизайн.

Високою функціональністю відрізняється піч гриль. Мікрохвильова піч з грилем цілком може замінити стандартну духовку, перевершуючи її за швидкістю приготування страв. Приготовлені в такий печі риба, овочі, м'ясо виходять добре просмаженими, з апетитною скоринкою. Проникаючі всередину продукту хвилі робить позитивний вплив на його смакові якості. Мікрохвильовку з грилем потрібно вибрати потрібної місткості. Для приготування великої курки об'єм печі повинен становити мінімум 25 літрів.

Кращим варіантом для невеликих кухонь є вбудована мікрохвильова піч, яка органічно інтегрується в кухонні меблі, створюючи єдиний ансамбль. Вбудовані моделі СВЧ печей мають різну комплектацію, можуть, наприклад, володіти функцією гриля або конвекції. Управління вбудованими моделями печей буває кнопковим, механічним, сенсорним. Кнопкові і сенсорні зразки печей оснащені авто програми приготування різних страв. Досить вибрати рецепт необхідної страви, а піч встановить температуру і час приготування.

Модельну лінійку мікрохвильова піч інтернет магазин і звичайні торгові мережі намагаються представити максимально різноманітно. Тому споживачі можуть вибрати модель необхідного об'єму і потужності з оптимальним набором функцій. Сучасні виробники прагнуть надати виробам оригінальний дизайн, зробити їх зручними у використанні.

Елегантністю і сучасним дизайном відрізняються мікрохвильовка Еленберг і delfa. СВЧ печі бренду відрізняються зручністю експлуатації і простотою догляду. Печі забезпечені функцією гриля. Про готовність страви повідомляє звуковий сигнал, є функція Авторозморожування і автоматичного приготування страв.

Де купити мікрохвильову піч в Україні?

Купити мікрохвильову піч Ви можете в будь-якому місті України: Львів, Київ, Ужгород, Харків, Запоріжжя, Луцьк, Одеса, Тернопіль, Івано-Франківськ та інші. Вибирайте і купуйте онлайн або в нашій мережі магазинів.

Вгору