Порівняння
Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00 - 20:00

Сб: 9:00 - 18:00

Нд: Тільки онлайн замовлення

0
Мій кошик

Купити мишку та клавіатуру до ноутбука

Миша — це один з основних пристроїв введення даних, який дає змогу користувачеві набагато простіше, через інтерфейс взаємодіяти з комп'ютером, чи ноутбуком.

Зараз випускається величезна різноманітність мишок, що дає змогу підібрати девайс за Вашими уподобаннями.

Як вибирати мишку для комп'ютера

У першу чергу зверніть увагу на те, як миша розташовується у руці. Оптимальним є мишки середнього розміру, які легко поміщаються у долоні й при користуванні якими пальці не звисають за межі маніпулятора. Функціонал і ціна мишки залежать від габаритів, дизайну, матеріалу, кількості кнопок та додаткових функцій.

Комп’ютерні мишки розділяють на декілька типів за способом обміну даними з ПК, механізмом керування курсором і кількістю кнопок.

За типом під'єднання всі миші поділяються на дротові та бездротові.
Перші під'єднуються до комп'ютера за допомогою роз'єму USB і вважаються кращим вибором для геймерів, оскільки вони оснащені високоточним курсором, що не пригальмовує. До того ж у таких мишках немає батарейок, що можуть розрядитися в незручний момент.

Назва бездротова миша говорить сама за себе. Головною перевагою таких маніпуляторів є відсутності дроту - кабель не обмежує рухи користувача і їх зручно транспортувати. До комп'ютера вона підключається за допомогою Wi-Fi, Bluetooth або радіоканалу. Чудово підходять як для стаціонарного ПК, так і для ноутбука.

За способом керування існують лазерні та оптичні миші
У перших вмонтований лазер, що забезпечує високу чутливість і точність передавання руху і може функціонувати як на спеціальному килимку, так і без нього.
Другі - це найпопулярніші моделі, оскільки дешевші та мають непогані характеристики. Усередині пристрій оснащений діодом і лінзами, що дають змогу визначати рухи. Вони можуть функціонувати на дзеркальних і скляних поверхнях.

Підбирати ідеальний пристрій ви можете в інтернет-магазині «ЖЖУК» з доставленням у Київ, Львів, Дніпро, Івано-Франківськ, Хмельницький, Кропивницький, Суми, Тернопіль, Харків, Житомир, Одеса, Запоріжжя, Рівне та інші міста.

Сортування:
Вгору