Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00 - 20:00

Сб-Нд: 9:00 - 19:00

0
Мій кошик
Бажання
Добавьте товары в желания
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Що потрібно знати, щоб купити телевізор?

   Телевізор давно перестав бути підставкою для бабусиної вази на мереживній серветці. Сьогодні це повноцінний мультимедійний пристрій, здатний стати серцем Вашого домашнього кінозалу, ігровим центром і навіть засобом спілкування. Складно уявити затишну оселю без телевізора на кухні, чи місця, де збирається родина кожного вечора. Перш ніж купити плазмовий телевізор, варто розібратись, який підійде саме Вам. Моделей безліч, щороку виробники охоплюють нові технології та вдосконалюють техніку, щоб Ви отримали максимальне задоволення при перегляді якісних фільмів чи відеоігор.

Ви можете телевізор купити в інтернет-магазині Жжук по всій Україні, у Львові, Києві, Луцьку, Вінниці, Черкасах, Рівному, Тернополі, Івано-Франківську,Чернівцях та ін. містах.

 Скільки коштує плазмовий телевізор?

Від чого взагалі залежать ціни на телевізори, та на які параметри треба звернути увагу перш ніж здійснити покупку.

Розмір екрану

Скоріше за все, Ви хочете купити телевізор аби вписати його до вже наявного інтер’єру. Обираючи величину діагоналі, варто враховувати розмір приміщення та його призначення. Телевізор на кухню повинен бути невеликим, щоб не заважати роботі на ній. Для житлових кімнат занотуйте, що оптимальною відстанню для перегляду є величина у три-чотири діагоналі. Наприклад, для сорокадюймового екрану ця відстань становитиме близько трьох метрів. Занадто великий дисплей не дозволить охопити картинку цілком, та буде втомлювати очі, занадто малий буде їх перенапружувати, при розгляданні дрібних деталей.

Роздільна здатність

Це кількість пікселів, з яких складається зображення. Чим вона більша, тим краще та чіткіше виглядає картинка.    
Сучасні типи, починаючи з найменшого:

 • HD ready (1366x768)
 • Full HD (1920x1080)
 • 4K або Ultra HD (3840x2160).

Новітньою історією UHD названо революційну розробку компанії Samsung - SUHD, засновану на технології квантових точок. Кольоровий діапазон в них розширений до мільярду відтінків, а насиченість кольорів в кілька десятків разів перевищує аналогічні показники FHD. Зараз випущено кілька моделей розмірами 48-88 дюйми.

Частота оновлення

Частота - це кількість оновлень зображення на екрані за одну секунду, вимірюється в герцах. 60 Гц означає, що за одну секунду картинка може оновитись 60 разів. Вважають, що людське око не здатне помітити більшу за шістдесят герців частоту, але це не зовсім відповідає дійсності. У швидких динамічних сценах, наприклад при перегляді фантастичного бойовика, різниця буде помітною. Не кажучи вже про комп’ютерні action-ігри, в яких цей параметр дуже важливий. Пам’ятайте про це, коли хочете плазмовий телевізор  купити для відеоігор.

Тип матриці

Ціни на телевізори сильно залежать від технології, за якою виготовлено їх екран. Сучасні моделі оснащено рідкокристалічними екранами. Вони тонкі, легкі, споживають мінімальну кількість електричної енергії, безпечні для зору. В залежності від типу підсвітки розрізняють:

 • LCD - підсвітка здійснюється за допомогою флуоресцентних або люмінесцентних ламп;
 • LED - використовуються світлодіодні лампи;
 • OLED - найсучасніша технологія на органічних світлодіодах, що випромінюють власне світло.

На останнього типу плазмові телевізори ціна найвища, бо сама технологія коштовна. OLED пристрої мають мінімальну товщину та вагу, демонструють глибокий чорний колір, мають більший кут огляду та високий рівень контрастності- мільйон до одного. 
Основна проблема LED в правдивості передачі чорного. Підсвічується вся площа екрану незалежно від кольору окремих пікселів, а чорний - це власне відсутність світла. З цієї причини ми бачимо сірий колір, що особливо помітно в темних сценах фільму.
Органічна матриця працює інакше, кожен піксель в ній світиться окремо, незалежно. Коли є потреба показати чорний колір, підсвітка повністю вимикається і ми бачимо його ідеальним. Крім того, кольори більш насичені. За все доводиться платити, тому ці телевізори плазма ціни майже вдвічі більші, ніж на звичайні лед.

Smart TV

Купити телевізор з інтернетом ще пару десятків років тому здавалось науковою фантастикою. Сьогодні смарт тв являє собою вбудований в програмну оболонку набір додатків або цілих маркетів для користування інтернетом, ведення трансляцій, тощо. Останнім часом в якості платформи виробники пропонують повноцінний Android з Google Play та власними підбірками додатків.
Незручним в таких випадках може бути лише керування, бо набирати текст та керувати курсором за допомогою пульта далеко не так зручно, як мишкою чи сенсором. Проте є моделі, які дозволяють керувати за допомогою жестів, що значно збільшує комфорт. 

  Якщо купити телевізор без смарт-функцій та інтернету, в будь-який момент можна зробити його розумним, докупивши окремо тв-приставку, або транслювати відео напряму з вашого смартфону. Але не забувайте, що зовнішня приставка додатково займатиме hdmi-порт, та потребуватиме окремого місця для розміщення. Тому краще купити телевізор з інтернетом одразу, та підрахувати, яку кількість зовнішніх пристроїв Ви плануєте під’єднувати, та скільки на це знадобиться портів.

Звук

Сучасні телевізори роблять максимально тонкими та легкими, суто фізично вмістити в такі корпуси потужну акустичну систему немає ніякої можливості. Звичайно, топові плазмові телевізори ціна яких сягає сотень тисяч, а звук використовують Harman/Kardon мають чудові показники. Але, якщо Ви плануєте влаштувати вдома справжній кінотеатр з ефектом занурення та об’ємним звуком, обов’язково купуйте окрему багатоканальну аудіосистему з саббуфером та посилювачем.


Цікавлять телевізори, ціни можете дізнатися на сайті інтернет-магазину Жжук по всій Україні (м. Львів, Київ, Луцьк, Вінниця, Черкаси, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ,Чернівці та ін. міста)

Простіше за все купити телевізор, дізнатись ціни на телевізори, плазмові телевізори ціна, отримати кваліфіковану консультацію в інтернет-магазині Жжук.


Наші переваги:

 • широкий асортимент - понад 5 тисяч товарів;
 • надійність;
 • швидка та зручна доставка;
 • низькі ціни;
 • якісний сервіс; 
Вгору