Порівняння
Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00 - 20:00

Сб: 9:00 - 18:00

Нд: Тільки онлайн замовлення

0
Мій кошик

Купити тримач для телефона

Як обрати кріплення для телефона в машину?

Тримач для мобільного телефону - це універсальний пристрій для автолюбителів і велосипедистів здатний допомогти підтримувати зв'язок під час руху. Щоб не розсіювати увагу досить прикріпити свій смартфон або планшет на утримувач. І легко користуватися функцією навігації, приймати дзвінки на гучному зв'язку чи вбити час за переглядом відео або послухати музику перебуваючи у заторі. Також можна записувати на відео події, що відбуваються на дорозі та в автомобілі. Автомобільний тримач для телефона дає можливість тримати свій гаджет поблизу під час поїздки.

Правильно вибране кріплення для телефона здатне забезпечити комфортні умови використання техніки та безпечного водіння транспортного засобу. Перед тим, як купити цей девайс варто визначитися з яким гаджетом і в яких умовах Ви його використовуватимете.

Існує кілька видів тримачів:

  1. Звичайні тримачі. Універсальні тримачі для телефонів або іншої габаритної техніки, яка використовується в офісі, побуті та інших місцях.
  2. Кріплення для телефона в машину, які можуть кріпитися на передній панелі автомобіля або підголівнику.
  3. Велосипедні кріплення. Мають більш міцне кріпленням ніж кріплення для телефону в машину. При невеликих струсах Ваш мобільний не буде випадати з нього.
  4. Універсальні тримачі. Дають можливість закріпити в автомобілі, на велосипеді, моторолері та ін. декілька пристроїв. Вони забезпечують безпечне пересування, комфортність, постійний зв'язок і швидкий доступ до інтернету.

Підставка для телефону в машину повинна надійно фіксуватися та утримувати сам апарат. Є кілька різних способів кріплення телефону до тримача і самого утримувача на які також варто звернути увагу.

Види кріплення гаджета:

  • Магніт - найпопулярніший серед споживачів, проте не найбезпечніший.
  • Конусні затискачі. Варіант набагато надійніший, але з ним Ви будете відчувати тугість при витягуванні смартфона.
  • Лапки, які приймають потрібну форму і надійно затискають гаджет.

За типом кріплення самих тримачів розрізняють прищіпки, «краби», триточкові фіксатори та присоски.

Перші три вважаються найнадійнішими, проте найпопулярнішими є утримувачі на липкій силіконовій основі, які можна прикріпити на будь-які гладкі тверді поверхні - панель, лобове скло, дверцята холодильника. Такі кріплення не ушкоджують покриття, але мають один мінус - з часом, або від високої температури, втрачають клейкі властивості та починають відпадати.

Також є кріплення для телефону в машину, яке монтується на будь-яку потрібну Вам поверхню на клей. Недолік у тому, що вони залишають слід після зняття.

В інтернет-магазині «ЖЖУК» є можливість порівняння, для тих, кому треба купити тримач для телефона в режимі онлайн. Ви можете купити підставку для телефону або інші аксесуари до авто з доставкою у Київ, Львів, Дніпро, Івано-Франківськ, Хмельницький, Харків, Луцьк, Вінниця, Тернопіль, Житомир, Одеса, Запоріжжя, Чернівці та інші міста в Україні.


 

Вгору