Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00 - 20:00

Сб-Нд: 9:00 - 19:00

0
Мій кошик
Бажання
Добавьте товары в желания
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Wi-fi роутери та маршрутизатори

Wi-Fi роутер - необхідність і зручність зв'язку

Складно уявити офіс або квартиру сучасного користувача без можливості підключення до всесвітньої мережі Інтернет не тільки стаціонарного ПК або ноутбука, а й мобільних пристроїв (планшета, смартфона). Цю проблему вирішує популярний на сьогодні пристрій Wi-Fi роутер.
Роутер Wi-Fi - прилад, що дозволяє підключити одночасно декілька мобільних і стаціонарних пристроїв до одного джерела інтернету. Він допоможе організувати комфортні умови для роботи або розваг.
Якщо ви хочете купити Wi-Fi роутер, то для початку вивчіть його важливі чинники функціонування:

  • швидкість з'єднання через WiFi-мережа;
  • якість сигналу, що передається по WiFi-мережі;
  •  кількість підключених пристроїв.

Як вибрати роутер для будинку або офісу ...
... або на які характеристики слід звернути увагу?


Ви повинні вміти розрізняти Маршрутизатор (Роутер) і WiFi Репитер (Ретранслятор).


Маршрутизатор (Роутер або Wi-Fi Модем) мережевий пристрій, який підключається до мережі і веде по ній перенесення даних до комп'ютера або інших підключених до мережі пристроїв. Він може контролювати доступ користувачів до мережі.


Репитер WiFi тільки розширює покриття вже наявної точки доступу, а не її пропускну здатність. Принцип роботи даного ретранслятора полягає в прийомі сигналу з роутера і його передачі користувачеві.
Також важливо знати кількість і типи LAN-портів. Чим їх більше в роутері, тим більше провідних пристроїв (комп'ютер, телевізор і інша стаціонарна техніка з проводовим доступом) можуть до нього підключитися. Якщо кількість портів недостатня, то варто купити маршрутизатор з додатковими роз'ємами WAN-портом. Він дозволяє підключити мережеві кабелі: Fast Ethernet, Gigabit Ethernet або USB. USB-порт дозволяє підключити 4G і 3G модем WiFi для додаткового каналу зв'язку.


Кількість частотних діапазонів Wi-Fi


Деякі моделі роутерів можуть працювати одночасно в декількох частотних діапазонах. Так роутер, купити який ви можете для будинку або офісу, здатний роздавати доступ в інтернет відразу через різні WiFi-мережі.


Тип антен в маршрутизаторі і їх кількість


Від кількості антен в роутері безпосередньо залежить швидкість бездротової мережі. Чим більше антен, тим швидше буде зв'язок між маршрутизатором і підключеними пристроями.

Який виробник роутерів кращий?


Вибір надійного виробника маршрутизаторів та іншого мережевого обладнання починається з довіри і впізнаваності бренду, як і в інших нішах. Спочатку монополістом ринку мережевого обладнання був D-Link, але незабаром конкуренцію йому склав TP-Link. Wi-Fi роутер TP-Link з солідними характеристиками і ціною нижче став лідером продажів.
Для любителів солідних брендів, розширених характеристик і оригінальних дизайнів підійдуть Wi-Fi роутер ASUS і Xiaomi router.


Роутер ASUS


Роутер Асус відрізняється своєю продуманою ергономікою і оригінальним дизайном пристрою, що послужило основними причинами народної любові до бренду. ASUS роутери характеризуються відмінною продуктивністю і стабільністю в роботі.


Xiaomi роутер


Wi-Fi роутер Xiaomi можна легко впізнати по його мінімалістичному стилю і наявності логотипу Mi. Також роутери цього виробника підтримують установку плагінів, ними можна керувати за допомогою ексклюзивного додатку Xiaomi.
Можна виділити і інших виробників: TENDA, Netis і Mercusys.

Маршрутизатор TENDA


Компанія TENDA вже більше 10 років займається розробкою обладнання для бездротових мереж. Wi-Fi роутер TENDA відрізняється своєю простою і зручною системою настройки, а також доступною ціною.
Wi-Fi роутер Netis завоював довіру своїх користувачів своєю функціональністю і дешевої ціною.
Wi-Fi роутер Mercusys також недорогий маршрутизатор, купити який можуть навіть користувачі з вельми обмеженим бюджетом. Користуватися ним можна, якщо передбачувана мережа не буде відчувати великі навантаження.
 


Скільки коштує Wi-Fi роутер для дому


Вартість роутера безпосередньо залежить від наявності особливостей бренду та конфігурації обладнання. У нашому інтернет-магазині ЖЖУК ви обов'язково знайдете модель, яка підходить для вашого будинку або офісу. У цій категорії ціна за бюджетну модель стартує від 379 грн і закінчується ціною 11 029 грн за мультифункціональний роутер, який може транслювати контент у форматі 4К.


Як і де купити роутер в Україні?


Найпростіше Wi-Fi роутер купити, довідатися про ціни на маршрутизатори і отримати кваліфіковану допомогу від фахівців в інтернет-магазині ЖЖУК.

Цікавить Wi-Fi Роутер, ціна і характеристики якого вам підходять. Замовляйте його в інтернет-магазині ЖЖУК по всій Україні (м.Львів, Одеса, Київ, Харків, Луцьк, Вінниця, Черкаси, Рівне, Тернопіль, і інші міста)

Наші переваги:

 

  • великий вибір;
  • надійність;
  • доступні ціни;
  • швидкість оформлення і отримання замовлення;
  • якісний сервіс.
Вгору