Порівняння
Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00 - 20:00

Сб: 9:00 - 18:00

Нд: Тільки онлайн замовлення

0
Мій кошик

Блоки живлення для ноутбуків

Блок живлення для ноутбука є не менш важливим, ніж інші складові.

Через нього здійснюється «зв'язок» ноутбука з електромережею, перетворення вхідного струму центральної мережі, що дозволяє забезпечити безперервну роботу ноутбука та підзарядження акумулятора. Адаптер живлення оберігає техніку від непередбачуваних стрибків і перебоїв електроживлення та знижує і стабілізує напругу з мережі.

Усі виробники комплектують свою продукцію цим приладом. Але іноді буває необхідно купити блок живлення для ноутбуків через те, що зарядка, яка була у комплекті, зламалася і перестала виконувати своє безпосереднє призначення. Чи потрібна ще одна зарядка для можливості використовувати ґаджет у різних місцях, наприклад, удома і на роботі.

Як не помилитися і правильно вибрати блок живлення ноутбука?

По-перше, потрібно визначитися який адаптер вам потрібен — оригінальний чи універсальний. Перший вироблений виключно під певну модель конкретного виробника. Універсальний же підходить для ноутбуків різних марок, але з подібними характеристиками.

Далі враховуємо показники вхідної та вихідної напруги, вихідні потужність і струм.
Оптимальний рівень напруги та потужності обов'язково повинні бути відповідними вимогам моделі вашого ноутбука, відхилення можуть спричинити пошкодження батареї. Дізнатися відповідні параметри можна з документів ноутбука або з інформації нанесеної на заводському блоці живлення чи батареї.

Якщо ви уважно глянете на свій старий блок живлення, то ви побачите на ньому ряд характеристик на які потрібно рівнятись. Діапазон вхідної напруги не заслуговує особливої уваги, а от параметри вихідної напруги та вихідного струму повинні абсолютно збігатись. Якщо будуть навіть незначні відхилення, можуть виникнути збої у роботі або блок просто згорить. Якщо придбати для ноутбука блок живлення, що має меншу напругу, то погано заряджатиметься батарейка та будуть збої в роботі комп'ютера. Якщо матиме вищу напругу — це може призвести до пошкодження материнської плати.

Також варто враховувати роз'єми для під'єднання.
Якщо ви купуватимете фірмовий блок живлення, то досить вказати тільки назву самого гаджета і торгової марки, оскільки кожен виробник встановлює свої стандартні роз'єми. У іншому випадку можна купити універсальні моделі зарядок, у комплекті з якими йде набір перехідників, що дозволить під'єднувати адаптер живлення до різних гаджетів. Головне — перед тим як придбати такий блок живлення, перевірте чи підходить до роз'єму вашого ноутбука хоча б один із перехідників.

Купити потрібний блок живлення для ноутбука Ви можете в інтернет-магазині «ЖЖУК» з доставленням у Київ, Львів, Дніпро, Івано-Франківськ, Хмельницький, Луцьк, Вінниця, Тернопіль, Харків, Житомир, Кропивницький, Запоріжжя, Рівне та інші міста в Україні.

Сортування:
Вгору