Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00 - 20:00

Сб-Нд: 9:00 - 19:00

0
Мій кошик
Бажання
Добавьте товары в желания
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Купити блок живлення до ноутбука

Блок живлення для ноутбука є не менш важливим, ніж інші складові.

Через зарядний пристрій для ноутбука відбувається «зв'язок» лептопа з електромережею. Він перетворює вхідний струм центральної мережі та дозволяє забезпечити безперервну роботу комп'ютера і підзарядити акумулятор. Адаптер живлення захищає техніку від непередбачуваних стрибків і можливих перебоїв електроживлення, знижує і стабілізує напругу з мережі. Купити зарядний пристрій для ноутбука можна на сайті zhuk.ua. У нас є зарядка для ноутбука ціна якої вас приємно здивує.

Всі виробники комплектують свою продукцію цим приладом. Але іноді буває необхідно купити блок живлення для ноутбуків через те, що зарядка, яка була в комплекті, зламалася і перестала виконувати своє безпосереднє призначення. Потрібна ще одна зарядка для можливості використовувати гаджет в різних місцях, наприклад, вдома і на роботі.

Як не помилитися і правильно вибрати та купити зарядку для ноутбука?

По-перше, треба визначитися який адаптер вам потрібен - оригінальний або універсальний. Перший вироблений тільки під конкретну модель того чи іншого виробництва. Універсальний же підходить для ПК різних марок, але з подібними характеристиками.

Далі порівнюємо показники вхідної та вихідної напруги, вихідні потужність і струм.

Оптимальні рівні напруги та потужності обов'язково повинні бути відповідними вимогам моделі вашого ноутбука, відхилення можуть призвести до пошкодження батареї. Дізнатися відповідні параметри можна з документів комп'ютера або інформації нанесеної на заводському блоці живлення або батареї.

Якщо ви уважно подивитеся на свій старий блок живлення, то ви побачите на ньому ряд характеристик на які треба рівнятися. Діапазон вхідної напруги не заслуговує особливої уваги, а ось параметри вихідної напруги та вихідного струму повинні абсолютно збігатися. Якщо будуть навіть незначні відхилення, можуть виникнути збої в роботі або блок просто згорить. Якщо придбати для ноутбука блок живлення, що має меншу напругу, то буде погано заряджатися батарея і будуть збої в роботі комп'ютера. Якщо буде висока напруга - це може призвести до пошкодження материнської плати.

Також слід враховувати роз'єми для під'єднання.

Якщо ви будете купувати фірмовий блок, то досить вказати тільки назву самого гаджета і торгової марки, оскільки кожен виробник встановлює свої стандартні роз'єми. В іншому випадку можна купити універсальні моделі зарядок, в комплекті з яким йде набір перехідників, що дозволить під'єднувати адаптер до різних гаджетів. Головне - перед тим як купити блок живлення, перевірте чи підходить до гнізда лептопа хоча б один з його перехідників.

Можна купити блок живлення на ринку без жодних гарантій, а можна в офіційного представника. Де купити зарядний пристрій для ноутбука вибирати Вам.

Купити блок живлення для ноутбука Ви можете в інтернет-магазині «ЖЖУК» з доставкою у Київ, Львів, Дніпро, Івано-Франківськ, Хмельницький, Харків, Вінниця, Тернопіль, Луцьк, Житомир, Маріуполь, Запоріжжя, Суми та інші міста в Україні. У нашому інтернет-магазині представлені блоки живлення відомих виробників: asus, Lenovo (Леново), Dell. Тут Ви можете купити зарядний пристрій для ноутбука acer, hp, toshiba.


 

Вгору