Графік роботи:

Пн-Нд: 8:00 - 20:00

0
Мій кошик
Каталог
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Ланцюгові пили

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою
Відображення:

Ланцюгові пили

Купити електропилу означає придбати сучасну альтернативу сокирам, в роботі з якими треба докладати неабияку силу та витрачати безліч часу. Без агрегату складно обійтися у вирішенні побутових питань, під час обрізання дерев на дачі, в саду, в паркових і ландшафтних зонах. У каталозі інтернет-магазину Жжук представлені типи моделей :

·                   електричні;

·                   бензинові;

·                   акумуляторні.

Їх експлуатують на присадибній ділянці, на масштабному лісоповалі, а також під час столярних робіт, зокрема, виготовлення крокв. Використовуючи ланцюгову пилу, вдається заощадити час, сили і нерви. Застосовуючи в ландшафтному дизайні, вдається отримати більш точну форму декоративних елементів з урахуванням заданих габаритів.

Серед різновидів агрегатів, представлених в інтернет-магазині, можна знайти те, що необхідно з урахуванням умов майбутнього застосування. Для того, щоб бензопила відповідала усім потребам, скористайтеся зручним фільтром, уточнивши параметри:

·                   марку;

·                   тип;

·                   потужність двигуна;

·                   вагу.

У деяких моделях передбачені додаткові ручки, щоб зручно було тримати упродовж тривалого часу і під складним кутом нахилу. Додатково пропонуються аксесуари, що розширюють функціональні можливості. Для дачних і присадибних ділянок часто вибирають електричні різновиди, оскільки є близький доступ до електричної мережі.

Корпус досить легкий, а під час роботи немає сильного шуму і вібрації. Купити бензопилу актуально для тих клієнтів, хто використовує її на різних локаціях. Мобільність і можливість застосування в складних погодних умовах – головні переваги таких серій. Для акумуляторних характерна легкість корпусу, автономність застосування і екологічність роботи.

Важливі нюанси у виборі агрегату

Перш за все, це бренд на потужність. Користується попитом функціональна бензопила «Штиль» і техніка інших виробників, що працює на паливі. Багато моделей додатково комплектуються:

·                   системою антивібрації (гумові буфери, пружини);

·                   інерційним гальмом, що зупиняє рух при зворотному ударі;

·                   легким стартом для зручності швидкого запуску;

·                   електронною системою спалювання;

·                   насосом для підкачування палива.

У бензопилі є 2 бака: в один необхідно заливати паливо, в інший – олію. Від місткості баків прямо залежить максимальна потужність і термін роботи на одній заправці.

Підбирайте відповідний варіант з урахуванням довжини шини, а також кроку ланцюга. Додатково для використання закуповується олія для змащування ланцюга, а також аксесуари для її очищення. Виконуйте рекомендації виробника, що вказані в інструкції. На початку роботи важливо відкалібрувати хід. Застосовуйте з урахуванням рекомендованого часу на вирішення одного завдання. Пропонуємо товари світових брендів з доставкою і різні регіони України за лояльною ціною.

Вгору