Порівняння
Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00 - 20:00

Сб: 9:00 - 18:00

Нд: Тільки онлайн замовлення

0
Мій кошик

Клавіатура для планшета

Клавіатура для ноутбука

Якщо Вам некомфортно працювати зі стандартною клавіатурою ноутбука, Ви можете придбати та під'єднати спеціальну клавіатуру, за допомогою якої Ви зможете набагато зручніше та швидше набирати текст. До того ж на додатковій клавіатурі можуть бути кнопки яких немає на стандартній, що дає можливість виконання будь-яких не доступних на стандартній клавіатурі функцій і використання додатків на лептопі.

Виникнення западання клавіш при натисканні або, стирання символів на клавіатурі — також причини, за яких варто придбати клавіатуру.

Купуючи клавіатуру, в першу чергу потрібно звертати увагу на модель, оскільки вони відрізняються у кожного виробника. Розташування клавіш, форма, конектор та інші характеристики можуть значно відрізнятися.

При виборі клавіатури особливу увагу зверніть на хід клавіш — під час набирання тексту не повинно відчуватися дискомфорту, а звуки, що виникають при натисканні клавіш, не повинні відволікати чи заважати. В ідеалі, їх взагалі не повинно бути.

Ще один важливий момент — наявність українських літер на клавішах. Багато змінних клавіатур завозяться з-за кордону і не мають літер української абетки. Звичайно, можна наклеїти наліпки з українськими буквами на клавіатуру, або зробити лазерне гравіювання на клавішах, проте це виглядатиме гірше, ніж українські літери заводського нанесення. Тому, задля уникнення складнощів, бажано купувати відразу українізовану клавіатуру.

Клавіатури для планшетів

Ви можете використовувати свій планшет не тільки для розваг, а й для роботи та багатьох інших цілей. Якісна клавіатура для планшета дуже спростить це завдання. З допомогою клавіатури для планшета набір великих об'ємів тексту буде швидшим і комфортнішим.

Клавіатури поділяються на дротові та бездротові.

Перші під'єднуються до планшета чи ноутбука за допомогою USB-порту. Це надійний перевірений метод, хоча й не завжди зручний, адже в деяких випадках провід може дуже заважати та обмежувати рухи. Зручнішим є другий вид — Bluetooth-клавіатура для планшета, яка дає можливість використання її на відстані та збільшити свій робочий простір.

Бездротову клавіатуру зручно розташувати на будь-якій поверхні. Ці клавіатури універсальні та можуть використовуватися з більшістю сучасних ноутбуків і планшетів, оснащених технологією Bluetooth. За живлення не переживайте, адже заряду бездротової клавіатури зазвичай вистачає на декілька діб безперервної роботи.

У інтернет-магазині «ЖЖУК» ви можете купити клавіатуру для планшета та ноутбуків усіх відомих марок: Acer, Asus, Dell, HP, Lenovo, LG, Samsung, Sony, Toshiba з доставлянням у Київ, Львів, Дніпро, Івано-Франківськ, Хмельницький, Ужгород, Вінниця, Тернопіль, Харків, Житомир, Одеса, Запоріжжя, Рівне та інші міста в Україні.

Сортування:
Вгору