Порівняння
Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00 - 20:00

Сб: 9:00 - 18:00

Нд: Тільки онлайн замовлення

0
Мій кошик

Захисна плівка та захисне скло на планшети

Для захисту планшетних персональних комп'ютерів зараз усе частіше використовують захисні плівки та захисне загартоване скло. Ці засоби захисту дозволяють уберегти екран Вашого планшета неушкодженим.

Захисна плівка для планшета – це найпростіший захист для вашого пристрою. Усі моделі плівок відрізняються своїми властивостями, ціною та якістю. На глянцевій плівці видно всі відбитки та подряпини, зате вона чітко передає кольори.
На матовій плівці майже не залишається відбитків пальців, вона стійкіша до подряпин, але при своїх плюсах є один суттєвий мінус – вона знижує яскравість дисплея, й тим самим рівень комфорту експлуатації. Існують ще антиблікова, броньована та із захистом від підглядання. Основне призначення захисних плівок – захищати екран від пошкоджень. А якщо плівка зносилась від подряпин - її можна замінити, зате під нею буде абсолютно неушкоджений дисплей.

В середньому одна захисна плівка прослужить вам біля пів року, хоча при дбайливому ставленні й довше, а потім можна купити нову. Набагато дешевше купити нову захисну плівку або захисне скло ніж новий екран.

Захисна плівка на планшет, це базовий рівень захисту, якщо потрібен надійніший захист, то встановлюйте захисне скло.

Захисні скла випускаються виключно під моделі планшетів, що гарантує ідеальну сумісність з вашим планшетним ПК.
Основні переваги захисного скла від захисних плівок у тому, що воно має високу стійкість до прямих ударів, контактів з гострими та колючими предметами та падінь; захищає екран планшета, але не знижує чутливості сенсора і разом з тим Ваші пальці легко ковзатимуть по склі при користуванні вашим планшетом. Скло швидко та просто накладається на екран і щільно до нього прилягає та, на відміну від захисної плівки, під ним відсутні бульки повітря після наклеювання. Воно не мутніє з часом і чудово передає кольори.

Захисні скла надають додатковий захист для екрана пристрою – крім захисту від зовнішніх впливів, скло може прийняти удар на себе і зберегти тачскрин неушкодженим при падінні.

Інтернет-магазин «Жжук» пропонує широкий вибір захисних плівок та захисного скла для різних діагоналей планшетів по вигідній ціні. Ви можете купити захисне скло чи плівку з доставленням у Київ, Львів, Дніпро, Івано-Франківськ, Хмельницький, Луцьк, Вінниця, Тернопіль, Харків, Житомир, Одеса, Запоріжжя та інші міста.

Сортування:
Вгору