Порівняння
Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00 - 20:00

Сб: 9:00 - 18:00

Нд: Тільки онлайн замовлення

0
Мій кошик

Килимок для миші

Як вибрати килимок для миші

Килимок для миші — це робоча поверхня для комп'ютерної миші. Цей аксесуар користується попитом у дизайнерів, геймерів, офісних працівників і звичайних користувачів. Його вибір вимагає максимальної уваги — ступінь повноцінності та зручності роботи мишкою залежить від правильного вибору килимка.

Сучасні комп'ютерні мишки бувають різних типів і практично для кожного виду мишки існує килимок зі спеціального матеріалу. Без коврика не обійтися власникам оптичних мишей, оскільки мишки цього типу погано реагують на дзеркальну або глянцеву поверхню. Килимки виконують й інші функції — покращують ковзання, запобігають появі подряпин.

Ціна килимків залежить від форми, матеріалів, покриття, розмірів, дизайну та інших параметрів.

Зараз існує шість типів килимків для миші залежно від матеріалу вироблення та покриття:

  • Тканинні (прогумовані) — забезпечує плавний хід комп'ютерної мишки, проте уповільнюють і погіршують рух курсора, тому не підходять для ігор. Матерчатий варіант гнучкий, легкий і просто транспортується. Чудово підійде для звичайних користувачів, яким не важливо мати надточні килимки.
  • Пластикові — універсальний варіант, який зустрічається найчастіше. Добре чиститься і гарантує різке ковзання. На відміну від тканинних, такі килимки більш довговічні. Підходить для ігор, так як поверхня забезпечує чудове ковзання. Призначені для лазерних і оптичних мишок.
  • Скляні — створені спеціально для ігрових оптичних мишок, і забезпечують точне ковзання маніпулятора.
  • Алюмінієві мають аналогічні зі скляними характеристики, окрім того, що алюмінієві більш довговічні ніж скляні.
  • Гелеві — приємні на дотик і комфортні. Найкращий варіант для офісних працівників, що проводять більшу частину робочого часу за комп'ютером. Завдяки силіконовій подушці зменшується напруга на кисть.
  • Двосторонні — мають абсолютно різні поверхні з обох боків. Одна швидкісна, а друга — високоточна.

Залежно від типу поверхні виробляють два види килимків — Control і Speed.
Перші дозволяють точно позіціонувати та контролювати маніпулятор. Другі ??— гладенькі, ідеально рівні, забеспечують високу швидкість ковзання і відмінну чутлівість.

Зовнішній вигляд може бути найрізноманітнішим — однотонні чорні, червоні, сірі та сині килимки моделі, а також килимки прикрашені малюнками. На деяких килимках нанесені фотографії, картини чи персонажі популярних мультфільмів і популярних ігор.

По формі килимки можуть бути прямокутними, квадратними, круглими і фігурні у вигляді яблук, груш... Деякі килимки можна скручувати в трубочку для зручного транспортування без втрати зовнішнього вигляду.

Правильно підібраний килимок повинен мати комфортні розміри і не обмежувати рухи.

Купити килимок для миші Ви можете в інтернет-магазині «ЖЖУК» з доставленням у Київ, Львів, Дніпро, Івано-Франківськ, Хмельницький, Луцьк, Вінниця, Тернопіль, Харків, Житомир, Одеса, Запоріжжя, Рівне та інші міста в Україні.

Сортування:
Вгору