Графік роботи:

Пн-Нд: 8:00 - 20:00

0
Мій кошик
Каталог
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Газонокосарки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою
Відображення:

Газонокосарки

Клієнтам, які володіють дачною ділянкою, звикли перед будинком насолоджуються посадженим газоном, задіяні в озелененні парків, скверів, майданчиків, важливо купити газонокосарку, підібравши оптимальну модель. Газонокосарка – візок, який пересувається на 4, рідше на 3-х колесах, і у складі конструкції має такі елементи:

1. Двигун.

2. Корпус.

3. Різальний ніж.

4. Ручку для спрощення пересування і вказівки заданого напряму.

Оператор направляє її стоячи ззаду за допомогою ручки або техніка працює дистанційно.

У каталозі інтернет-магазину Жжук представлені агрегати такого типу:

·                   бензинова;

·                   електрична;

·                   механічна;

·                   акумуляторна;

·                   сінокосарка.

Користується попитом робот-газонокосарка, який не вимагає контролю за виконанням роботи і дозволяє відпочивати, поки проходитиме процес «підстригання» трави. Працює на акумуляторних батарейках.

Для зручності подальшої роботи можна застосовувати самохідну і несамохідну конструкцію. Остання передбачає обов’язкове штовхання перед собою, а для зручності руху є невеликі колеса.

Що враховувати, підбираючи агрегат?

Клієнти можуть знайти оптимальний варіант, виставивши відразу декілька пріоритетних фільтрів. Особливо важливий параметр як тип викиду:

·                   задній;

·                   в контейнер, який впроваджений в конструкцію;

·                   бічний;

·                   з функцією мульчування – трава подрібнюється до стану дрібної субстанції, і розкидається по газону як добриво або накопичується у контейнері.

Популярні моделі

Для приватного будинку або дачної ділянки часто замовляють газонокосарку електричну. Для її роботи необхідно забезпечити подовжувач з доступом до джерела живлення. Корпус досить легкий, зручний, компактний.

Популярна газонокосарка бензинова мобільна за рахунок того, що не прив’язана до «електричної» розетки. Незамінні моделі для використання на великих ділянках. Актуальні для комунальних служб за рахунок автономності,

Моделі з акумулятором – ідеальне рішення для зрізу трави на різному просторі, у тому числі, де немає джерела електричного живлення. З урахуванням виробничих потужностей наближаються до бензинових, але відрізняються більш високою ціною та екологічністю.

Купити таку садову техніку вигідно, з доставкою по всій країні можна на сайті інтернет-магазину Жжук, і користуватися нею регулярно, підтримуючи газон в ідеальному стані.

Вгору