Графік роботи:

Пн-Нд: 8:00 - 20:00

0
Мій кошик
Каталог
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Камери відеоспостереження

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою
Відображення:

Камери відеоспостереження: безпека понад усе.

Камери відеоспостереження складають основу будь-якої сучасної охоронної системи. Камера спостереження дозволяє фіксувати події, що відбуваються в конкретному секторі. Ip камера найчастіше застосовується для установки всередині приміщення, інші види камери відеоспостереження допустимі до установки на вулиці.

Системи відеоспостереження є найважливішою складовою безпеки будь-якого об'єкту або житла. І якщо раніше купити камеру відеоспостереження було проблематично, треба було звертатися за послугами спеціалізованих організацій, то сьогодні виробники надають широкий асортимент виробів побутового призначення, ip камер та інших, за допомогою яких кожен може організувати особисту систему відеоспостереження самостійно.

 

Камера спостереження: класифікація обладнання.

Якщо ви вирішили убезпечити своє житло або територію і купити камеру відеоспостереження, варто заздалегідь розібратися в основних типах та різновидах цих пристроїв.

По типах конструкції сучасні камери розділяють на наступні види:

  •      Купольний. Отримав свою назву завдяки формі корпусу у вигляді прозорого сферичного куполу, який захищає об'єктив від зовнішніх впливів. За призначенням бувають як вуличними так і внутрішніми.
  •      Корпусний. Цей тип камер найбільш поширений та популярний, завдяки можливості індивідуального підбору кронштейнів кріплення і широкому асортименту моделей. Застосовуються як в системах внутрішнього спостереження, так і зовнішнього.
  •      Циліндричний. Такі камери мають компактний розмір корпусу і доступну вартість, чим зобов'язані своїй популярності.
  •      Speed Dome. Ці пристрої дозволяють дистанційно керувати напрямом зйомки та коригувати його в міру необхідності, в разі потреби спостереження за рухомим об'єктом.

За способом підключення пристрої підрозділяють на дротові та бездротові.

 

IP камера спостереження: особливості і переваги.

Окремим видом є камери, які працюють за інтернет протоколом (IP). IP камера дозволяє передавати відеодані по мережі, підключатися до неї дистанційно та переглядати в режимі онлайн. Окрім відеосигналу, ці пристрої можуть передавати і звук, за наявності вбудованого мікрофону. Таким чином ви можете у будь-який момент часу контролювати події, що відбуваються у вас вдома, в гаражі, офісі, або ділянці.

Купити камеру відеоспостереження з гарантією і доставкою по Україні у Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одесу, Херсон, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль, Ужгород пропонує інтернет магазин Жжук.

Вгору