Графік роботи:

Пн-Нд: 8:00 - 20:00

0
Мій кошик
Каталог
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Дрилі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою
Відображення:

Дрилі

Дриль – агрегат, що знаходить застосування в побутових умовах, на підприємствах різного профілю. Основне завдання – просвердлювання отворів в широкому спектрі матеріалів різної товщини та пластичності:

·                   дерево;

·                   метал;

·                   пластик.

Купити дриль важливо для майстра ремонту, токаря, фахівця у виготовленні дерев’яних конструкцій.

Різновиди моделей

Електричні дрилі від вітчизняних і іноземних виробників представлені в таких видах:

·                   ударні;

·                   безударні.

Кожен з них знадобиться для вирішення низки поставлених завдань, у тому числі, масштабних.

Особливості ударних дрилів

За рахунок додаткового ударного моменту техніка використовується в роботі з бетоном, має широкий функціональний спектр. Застосовується в побуті і професійними будівельниками.

Безударні моделі

Відсутність ударного режиму дозволяє використати дриль з пластичними матеріалами, як дерево, пластик, покрівля. Відрізняється доступною вартістю. Знаходить застосування в домашніх умовах, а також в професійній сфері.

Що враховувати, обираючи агрегат?

Для комфорту клієнтів в інтернет-магазині Жжук передбачений зручний фільтр, в якому можна вибрати відповідний тип дриля, виробника і країну виготовлення. Знаходячись перед вибором, враховуйте такі параметри:

·                   максимальна потужність;

·                   кількість оборотів;

·                   тип живлення;

·                   обертаючий момент.

Від них залежить майбутня сфера використання, функціональні можливості і ціна.

Для чого потрібний шурупокрут і як його вибрати?

Пропонуємо моделі популярних брендів, які завоювали популярність в побуті і у професійних будівельників, слюсарів, збирачів меблів і інших конструкцій. Основна функція – розкручування і закручування шурупів, гвинтів, саморезов, інших скріплювальних деталей. Використовуються при ремонті, будівництві. Серед різновидів агрегатів виділяють:

·                   мережеві;

·                   акумуляторні.

Мережевий підходить для використання всередині приміщення з наявним джерелом електричного живлення. Як правило, довжина кабелю до 4 метрів, часто використовуються подовжувачі для зручності роботи.

Надійний шурупокрут акумуляторний поставляється з блоком-зарядкою. За рахунок того, що він не вимагає в роботі наявність джерела живлення – електричної розетки, він автономний, мобільний, дозволяє працювати під різним кутом на відкритих і закритих локаціях, у тому числі, під час дощу або підвищеної вологості. Вибираючи товари з цієї лінійки, зверніть увагу на потужність акумулятора: 12, 14 або 16 В.

У інтернет-магазині Жжук за вигідною ціною можна купити дрилі і шуруповерти для того, щоб вони були в господарстві «під рукою» або для регулярного використання на постійній основі.

Вгору