Графік роботи:

Пн-Нд: 8:00 - 20:00

0
Мій кошик
Каталог
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Мобільний інтернет

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою
Відображення:

4g роутер: візьми інтернет з собою.

Уявити собі життя сучасної людини без доступу до мережі інтернет досить складно. Вирішення робочих питань, спілкування і комунікації, пошуку інформації, здійснення платіжних операцій вимагає наявності постійного доступу до мережі. Оскільки всюди забезпечити наявність дротяного доступу і вай-фай точок неможливо, на виручку приходять 3g роутер, більш сучасніший 4g роутер, або як їх ще називають - роутер з сім карткою. Ці пристрої дозволяють використовувати мобільну мережу для підключення до інтернету.
При цьому, купивши 3g модем wifi, ви отримаєте можливість використати блага цивілізації у будь-якому місці і у будь-який час. 3g роутер також зручніше експлуатувати внаслідок відсутності дротів і необхідності підключати пристрій до комп'ютера. Можна використовуючи його автономно, якщо йдеться про роутер з сім карткою.

4g роутер - основні переваги.

На сьогодні в Україні технології мобільного зв'язку отримали активний розвиток. За допомогою 3g роутера та 4g роутера з сім карткою можна конектитися до мережі інтернет у будь-якій точці з покриттям оператора. 3g модем wifi має обмеження швидкості на прийом до 15 Мб/сек, на передачу до 6 Мб/сек. 4g покриття з'явилося в нашій країні порівняно недавно, 4g роутер дозволяє передавати дані значно швидше - до 100 Мб/сек, завдяки чому його можна використати в якості заміни стаціонарному інтернету.
Використання роутера з сім карткою має наступні переваги:

  • доступ до мережі за допомогою портативного гаджета, не обмеженого дротами;
  • підходить для мешканців віддалених населених пунктів та локацій, в яких відсутня технічна можливість дротового підключення;
  • компактні розміри пристроїв. Xiaomi wifi router 3g та інші 3g модемів wifi, мають габарити зручні для носіння та використання;
  • посилення сигналу за допомогою підключення зовнішніх антен.
  • можливість одночасного підключення декількох пристроїв;
  • наявність слота для карт пам'яті в пристроях USB- формату. Дозволяє використати його в якості накопичувача.

Різновиди та особливості вибору.

Мобільні модеми розділяють на два види:

  • роутери з сім карткою. За їх допомогою можна роздавати інтернет по wi-fi одночасно на декілька пристроїв;
  • usb-модеми. Під’єднуються до ноутбуків або персональних комп'ютерів, забезпечуючи доступ до всесвітньої павутини.

Купити Xiaomi wifi router 3g або 3g модем wifi інших виробників в Україні з доставкою у Львів, Київ, Харків, Дніпро, Івано-Франківськ, Тернопіль, Хмельницький пропонує інтернет магазин Жжук.

Вгору