Порівняння
Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00 - 20:00

Сб: 9:00 - 18:00

Нд: Тільки онлайн замовлення

0
Мій кошик

Флешка на 8, 16, 32, 64 Гб в Україні

USB-флеш-накопичувач або просто флешка — це носій інформації, що прийшли на зміну колись популярним CD-дискам. У конструкції флешки використовується флеш-пам'ять для збереження даних. Флеш-накопичувач під'єднується до комп'ютера чи іншого пристрою через USB-порт.

Як обрати потрібний USB-флеш-накопичувач

Насамперед, зверніть увагу на об'єм пам'яті — основний критерій при виборі Flash Drive. Місткість флешок варіюється від 1 Гб до 256 Гб. Оптимальна місткість - 8-64 Гб. Для зберігання та обміну текстовими документами та прослуховування музики достатньо 1 Гб. Для світлин, фільмів і відеоігор варто придбати флешку з місткістю до 32 Гб. 32-64 Гб і більше будуть потрібні для перенесення великого обсягу інформації.

Важливим фактором є швидкість запису і зчитування даних USB-накопичувача, що вимірюється в мегабітах на секунду (від 1 до 175 Мбіт/с). Оптимальний показник - 10-25 Мбіт/с.

Велику роль відіграє і роз'єм. В сучасних флешках використовується усім відомий USB-роз'єм, що підходить для використання на стаціонарних комп'ютерах, ноутбуках та деяких планшетах. Для мобільних телефонів, смартфонів і комунікаторів використовують флешки з micro USB роз'ємом.

Характеристики флеш-пам'яті USB, які не впливають на продуктивність, але позначаються на експлуатації - це зовнішній вигляд і матеріал корпуса.

Для використання на комп'ютерах не обов'язково вибирати мініатюрний накопичувач, який легко загубити. Достатньо вибрати флешку оптимального розміру, яка не заважатиме під'єднати у сусідні гнізда комп'ютера інші USB-прилади.

Якщо прилад часто транспортуватиметься, варто віддати перевагу невеликим накопичувачам, що займають не багато місця. Також можна придбати флешку в металевому корпусі й повісити на зв'язку ключів, як привісок. Виробники пропонують флешки різних форм і дизайну — у формі різноманітних фігурок квітів, тварин, мультяшних героїв тощо.

Обирайте USB флеш накопичувачі в інтернет-магазині «ЖЖУК» з доставлянням у Київ, Львів, Дніпро, Івано-Франківськ, Хмельницький, Запоріжжя, Рівне, Вінниця, Тернопіль, Харків, Житомир, Чернівці, Луцьк, Херсон і в інші міста України.

Сортування:
Вгору