Графік роботи:

Пн-Нд: 8:00 - 20:00

0
Мій кошик
Каталог
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Перфоратори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою
Відображення:

Перфоратори

Ударний ручний електроінструмент застосовується для виконання ремонтних і будівельних робіт. У інтернет-магазині Жжук можна купити перфоратор різних українських і світових брендів, який підходить для регулярного використання на професійній основі або експлуатується від випадку до випадку. Функціонально агрегат може використовуватися для монтажу і демонтажу конструкцій, свердління отворів, буріння, штробления. За рахунок використання сили і енергії удару, руйнуються міцні види матеріалів :

·        цегла;

·        натуральний і штучний камінь;

·        бетон;

·        граніт;

·        асфальт та тощо.

Інструмент схожий на дриль з перемикачем режимів, швидкостей роботи на ручці. Додатково до нього варто придбати свердла різного діаметру і з різних міцних основних матеріалів.

Види агрегатів

Залежно від особливостей роботи перфоратор може бути прямим або бочковим. Перший тип інструменту працює з максимальною силою удару до 3,8 Дж, другий може показувати до 8 Дж. Потужність інструменту прямого типу не вища, ніж 1,3 кВт, а бочкового – до 2 кВт. Як правило, прямі моделі оснащені швидкознімним патроном і застосовуються не часто, в побуті для вирішення актуальних завдань.

Важливі аспекти у виборі техніки

Досить часто замовляються моделі, які добре себе зарекомендували як в побутових, так і промислових умовах. Серед них економічний перфоратор Макита, а також перфоратор Бош. Знайти в каталозі можна моделі інших брендів, у тому числі, українських. З урахуванням поставлених завдань, частоти використання, легко знайти відповідний інструмент недорого. Для цього враховуйте показники:

·        потужність;

·        швидкість обертання;

·        частота ударів за хвилину;

·        сила удару;

·        тип патрона (одно або двомуфтовий);

·   матеріал корпусу редуктора – при покритті магнієвим сплавом тривалість роботи збільшується до 20%;

·        комплектація (щітки, глибинометри).

На деякі моделі безпосередньо виробник пропонує гарантію. На сайті жжук передбачений пошук за відповідною ціною.

Доступні моделі з електричним приводом, які працюють від мережі, а також мобільні акумуляторні. Для зручності роботи оператора в деяких моделях є антивібраційні вставки. У певних брендах передбачена можливість швидкої заміни щіток.

Перфоратор використовується в режимі свердління, свердління з ударом або ударному режимі залежно від типу завдання і міцності матеріалу. Замовити відповідний інструмент не викликає труднощів з оперативною відправкою і доставкою по Україні.

Вгору