Порівняння
Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00 - 20:00

Сб: 9:00 - 18:00

Нд: Тільки онлайн замовлення

0
Мій кошик

Купити кабель usb та micro usb в Україні

Кабелі синхронізації — це кабелі для заряджання ґаджетів через USB-порт ноутбука або комп'ютера та перенесення файлів  на ПК. Забезпечують швидке передавання інформації та дають можливість керувати портативним ґаджетом і оновлювати прошивку з комп'ютера.

Щоб обрати найкращий кабель для планшета варто враховувати довжину, гнучкість, додаткові функції, надійність, і головне — перевірити, чи підходить шнур до вашого ґаджета.

Види пристроїв для передачі інформації з планшета на комп'ютер:

  • Кабелі синхронізації — переправляють файли з мобільного на ноутбук або стаціонарний комп'ютер.
  • Адаптери — прилади, що переправляють файли між технікою, що не має можливості з'єднання і, водночас, служать для підзарядки планшета.
  • Розгалужувачі (сплітери) — для під'єднання до комп'ютера відразу кількох ґаджетів.

Док-станція — це особливий пристрій, що під'єднується до вашого гаджета за допомогою USB-роз'ємів або Wi-Fi чи Bluetooth бездротового підключення розширюючи його можливості тим самим істотно спрощує життя користувачеві.

Види док-станцій:

  • Дротова — док-станція джерелом живлення якої може бути електромережа чи USB-роз'єм комп'ютера.
  • Бездротова — док-станція передавання даних і під'єднання в якій здійснюється за допомогою Wi-Fi або Bluetooth - з'єднань.
  • Універсальна стикувальна станція — де, крім заряду акумулятора, є ще маса різних функцій. До неї можна під'єднати відразу декілька гаджетів і отримати єдиний пристрій з широким функціоналом.
  • Мультимедійна док-станція для планшетів — це повноцінний мультимедійний центр з широким функціоналом, який забезпечує повний доступ до усіх функцій планшетного ПК. ЇЇ можна використовувати як портативний зарядник, і як звичайну підставку, а також для перегляду відео або прослуховування аудіо, паралельно із заряджанням. При цьому звук може передаватися через вбудовані динаміки. Встановити планшет на такій підставці можна як горизонтально, так і вертикально.

Док-станції допомагають Вам відкривати більше можливостей планшета, й дозволяють не тільки комфортно зарядити планшет, але і перетворити його в якісний медіапрогравач.

Інтернет-магазин «ЖЖУК» запрошує купити підставку, док-станцію або купити кабель синхронізації для планшетів, які відповідають Вашим вимогам дизайну та ергономіки з доставленням у Київ, Львів, Дніпро, Івано-Франківськ, Хмельницький, Запоріжжя, Рівне, Чернігів, Вінниця, Тернопіль, Харків, Житомир, Луцьк, Херсон та інші міста.

Сортування:
Вгору