Шановні українці! У зв'язку з ситуацією в нашій з вами Україні замовлення можуть затримуватись.

Графік роботи:

Пн-Нд: 8:00 - 20:00

0
Мій кошик
Каталог
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння

ТВ, фото та відео

Інтернет-магазин телевізорів Жжук - усе найкраще тільки для Вас.

Шукаєте сучасні нові телевізори в інтернет магазині? Продаж телевізорів в інтернет магазині здійснюється під високим контролем якості товару, надійності виробника та офіційної доставки.

Останньою новинкою у виробництві телевізорів є смарт телевізори ( розумні телевізори).

Smart TV - це сучасний телевізор з інтернетом, який дає великі можливості для користувачів. Ви можете працювати у мережі за допомогою пультів дистанційного управління. Смарт телевізори підтримують WI-FI, бездротовий доступ до мережі інтернет. Це вирішує багато проблем, і Вам не потрібно тягнути кабель по всьому будинку. Сьогодні доступно багато операційних систем, проте телевізори смарт найчастіше використовують такі системи, як LINUX чи ANDROID. Смарт телевізори мають таку функцію, як соціальні мережі, тобто, Ви можете користуватись соціальними мережами прямо в телевізорі, не встаючи з ліжка. Простими словами смарт тв - це додаткові функції до універсального телевізора, проте ця функція не впливає на якість відображення зображення та звуку.

  Хочете купити смарт тв? Ось основні переваги цієї новинки:

  • перегляд будь-якого відео. Це може бути Ваше власне, зняте на камеру відео, куплений новий фільм чи знайдений в інтернеті;
  • перегляд фотографій. Ви можете підключити до цього приладу телефон чи фотоапарат та переглядати на великому екрані усією сім’єю;
  • перегляд свіжих новин;
  • можливість підключення до комп’ютера;
  • спілкування у соціальних мережах;
  • використання інтернету на телевізорі,
  • Ви можете самі обирати, що і коли переглядати та не залежати від звичайного телебачення, ще й без реклами;
  • вбудований тюнер;
  • вбудовані ігрові додатки.

  Для цих медіацентрів створені спеціальні сервіси, за допомогою яких, Ви зможете легко керувати усіма програмами, функціями та потрібною інформацією.

                    купити смарт тв                                              смарт телевізори
  Смарт телевізори, ціни на які коливаються у великих масштабах - це новітні технології сучасності, без яких вже скоро не зможе обійтися жодна сім’я. Телевізори смарт тв, ціни залежать від кількості функцій та розміру екрану. Діагональ екрану смарт телевізора може бути різною. Є телевізор 28, 32, 40, 50 дюймів. В залежності, в яке приміщення Вам необхідно цю техніку, в вітальню, на кухню чи в спальню. Звичайно, телевізори 32 дюйма, ціна буде вищою ніж телевізори 28 дюймів. Щоб обрати оптимальний розмір телевізора, потрібно враховувати такі характеристики, як роздільна здатність Smart TV та відстань до нього. 
Телевізори 28 дюймів, роздільна здатність - 1280x720, відстань - 1,55м.
Телевізори 28 дюймів, роздільна здатність - 1920x1080,  відстань - 1,03м.
Телевізор 32 дюйма, розд.здатн - 1280x720, відстань до дивану - 1,9 м.
Телевізор 32 дюйма, розд.здатн -1920x1080, відстань до дивану - 1,27 м.
Телевізор 40 дюймів, розд.здатн.- 1280x720, відстань - 2,38м. 
Телевізор 40 дюймів, розд.здатн. -1920x1080, відстань - 1,59м.
Телевізор 50 дюймів, розд.здатн.- 1280x720, відстань - 2,97м.
Телевізор 50 дюймів, розд.здатн.- 1920x1080, відстань - 1,98м.

 Чудова якість зображення потішить Вас найбільше.

                     інтернет магазин телевізорів                                             телевізор 32

 

Ви можете купити телевізор 32 дюйми, та усіх інших розмірів в інтернет магазині телевізорів Жжук недорого по всій Україні, у Львові, Києві, Луцьку, Вінниці, Черкасах, Рівному, Тернополі, Івано-Франківську,Чернівцях та ін. містах.

Непереживайте, телевізори, які інтернет-магазин Жжук, з відповідальністю пропонує Вам, без усіляких затримок, чи дефектів доставлять у потрібне місце та в зазначений Вами час. Дешеві телевізори купити Ви можете також, оскільки ми продаємо якісні товари за різними ціновими категоріями, а телевізори дешево.

В інтернет магазині "Жжук" окрім телевізорів Ви маєте змогу купити телефон , смартфони та інші гаджети за вигідними цінами в кожному місті України ! Обирайте найкраще бо Ви того варті. 

Вгору