Графік роботи:

Пн-Нд: 8:00 - 20:00

0
Мій кошик
Каталог
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Внутрішні жорсткі диски

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою
Відображення:

Жорсткий диск: зберігай всі дані під рукою.

Жорсткий диск, як пристрій для зберігання даних великого об'єму, стає більш необхідним щодня. Адже маса інформації постійно зростає, збільшується якість відео і фото, одночасно з розміром файлів, які доводиться зберігати будь-кому з нас. Купити жорсткий диск означає забезпечити себе надійним місцем для зберігання колосальних об'ємів файлів і даних різного змісту.

Різновиди жорстких дисків.

За типом свого використання і форм-фактором, жорсткі диски купити які можна в інтернет магазині жжук класифікуються на:

  • зовнішній жорсткий диск. Портативний пристрій, який служить своєрідним замінником всім відомій "флешці". Дозволяє зберігати і переносити дані з одного пристрою на інший. Зовнішній жорсткий диск іноді купують для підключення до телевізорів, в якості відеосховища, що вміщує фільми в ультра високій якості.
  • внутрішній жорсткий диск. Жорсткий диск такого типу - стаціонарний пристрій, що є в кожному персональному комп'ютері або ноутбуці. Використовується як для установки і роботи операційної системи, так і для зберігання супутніх робочих даних користувача. Не призначені для частого витягання з корпусу та перенесення в інше обладнання.

За технологією зберігання даних, жорсткі диски діляться на:

  • HDD. Магнітні носії, від яких і пішла назва цього виду пристроїв - жорсткий диск. Цей вид технології довговічний, дозволяє зберігати великий об'єм, стійкий до численних циклів перезапису. Вимагає дбайливого ставлення, боїться ударів та падінь.
  • SDD. Твердотільні накопичувачі - жорсткий диск купити який стало можливо не так давно. Це сучасна технологія, що має високу швидкість читання і запису. Компактний порівняно з HDD, безшумний в роботі, не вимагає додаткового живлення. Робота зовнішнього жорсткого диска такого типу грунтована на принципі флеш-накопителей.

Який жорсткий диск купити.

Приймаючи рішення купити жорсткий диск, слід розібратися в основних характеристиках і параметрах, які повинні стати визначальними для оптимального вибору :

  • об'єм дискового простору. Основний параметр, що визначає скільки інформації вміщується на пристрої. Сучасний стандарт, який диктується необхідністю - жорсткий диск 1 тб. Жорсткий диск 1 тб здатний задовольнити більшість запитів та завдань;
  • швидкість читання/запису. Важливий параметр, що залежить від технології накопичувача і його інтерфейсу;
  • інтерфейс підключення. На даний момент доцільно купити жорсткий диск з інтерфейсами починаючи від USB 3.0 та вище, оскільки застарылий 2.0 не здатний забезпечити належну швидкість передачі;

Купити жорсткий диск 1 тб від кращих виробників з доставкою по всій Україні у Львів, Київ, Харків, Одесу, Дніпро, Івано-Франківськ, Ужгород, Чернівці, Хмельницький, найпростіше в інтернет магазині Жжук.

Вгору