Графік роботи:

Пн-Нд: 8:00 - 20:00

0
Мій кошик
Каталог
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Стрем'янки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою
Відображення:

Стрем’янка: допомога в побуті та роботі.

Стрем’янка - розкладна драбина, яка призначена для доступу до високо розташованих предметів. Купити стрем’янку доцільно як для застосування в побуті - починаючи від елементарної заміни лампочок, закінчуючи прибиранням та косметичними ремонтними роботами, роботі на присадибній ділянці, так і для професійної діяльності. Залежно від сфери передбачуваного застосування і завдань, слід обирати конструкцію стрем’янки, купити яку ви плануєте.

Драбина стрем’янка має розсувну раму, яка забезпечує стійкість при використовуванні без необхідності наявності додаткової опори.

Купити стрем’янку - означає придбати підмогу для будівельних, внутрішніх, садових робіт. Її легко застосовувати, вона універсальна, стійка і безпечна. Ціна, по якій можна купити стрем’янку в інтернет магазині Жжук є доступною, а широкий асортимент дозволяє підібрати інструмент під власні завдання.

Драбина стрем’янка: різновиди та особливості.

Сучасна стрем’янка купити яку можна в інтернет магазині Жжук, буває двох основних типів:

  • алюмінієва;

  • сталева.

Алюмінієві драбини стрем’янки мають легку несну конструкцію з полегшеного сплаву та наступні переваги:

  • невелика вага, що дозволяє комфортно користуватися і транспортувати;

  • велика варіативність розмірів по висоті;

  • стійкість до корозії;

  • гумові накладки, які не ковзають.

Сталеві стрем’янки відрізняються підвищеною міцністю конструкції, що дозволяє збільшити ширину сходинок та підвищити зручність користування, але в той же час вони мають велику масу, що ускладнює транспортування і експлуатацію цього типу виробів.

За типом облаштування драбини стрем’янки можуть бути одно або двосторонніми. За призначенням - побутові або професійні, перші як правило компактні і не займають багато місця для зберігання, а другі мають підвищену міцність і витримують високі навантаження.

Як обрати стрем’янку.

Перш, ніж стрем’янку купити, варто звернути увагу на наступні параметри:

  • висота. Підбирайте залежно від виконуваних завдань. Не вибирайте високі моделі, якщо збираєтеся використати тільки всередині квартири;

  • навантаження. Побутові стрем’янки не дозволять працювати з важким устаткуванням в руках, для цих завдань купуйте професійні моделі

  • покриття і ширина сходинок. Для зручності роботи і вашої безпеки, східці повинні мати достатню ширину та мати протиковзаюче покриття або рельєф

Каталог інтернет магазину Жжук дозволяє стрем’янку купити різних виробників з доставкою по Україні, різних типів і призначення.

Вгору