Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00 - 20:00

Сб-Нд: 9:00 - 19:00

0
Мій кошик
Каталог
Бажання
Добавьте товары в желания
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Купити ноутбук Lenovo в Україні

Ноутбуки Lenovo - Переваги

Обов'язковим елементом сучасного дому і офісу є персональний комп'ютер. Зовсім недавно це були громіздкі конструкції, які шуміли, збирали пил, займали місце на робочому столі. Сьогодні, в епохи технологій, виникає потреба мати постійний доступ до робочого місця. У зв'язку з цим, компактні пристрої замінюють стаціонарні компютери повсюдно. Ноутбук Леново - один з кращих представників даного класу пристроїв.

Ноутбук Lenovo: історія появи

Лю Чуанджі заснував компанію в 1984 році, отримавши на це стартовий капітал в розмірі 24000 доларів від Китайської академії наук. Спочатку компанія мала назву New Technology Developer Incorporated, займалася адаптацією ПК IBM для роботи з ієрогліфами, імпортом електроніки. Через два роки  була перейменована в Legend. Випустивши перший комп'ютер в 1990 році, через чотири роки було випущено 1 мільйон ПК. У 2003 році Legend Holdings отримала всім відому назву Lenovo, але ноутбуки почали випускати лише через рік. Викупивши підрозділ IBM, яке займалося випуском комп'ютерів, Lenovo стала одним з трьох гігантів галузі. На сьогоднішній день продовжує утримувати лідируючі позиції на ринку, завдяки впровадженню інноваційних технологій і вдосконалення моделей.

Ноутбук Lenovo - якість перевірена часом.

ноутбуки Lenovo ЖЖУК

 Скільки коштує ноутбук Lenovo (Леново)?

 

Виділяють два основних модельних ряду ноутбуків Lenovo:

  1. Ноутбук Lenovo ThinkPad;

  2. Ноутбук Lenovo IdeaPad.

ThinkPad - візитна картка компанії, своєрідний стандарт міцності і надійності. Ноутбуки даної лінійки випускаються з міцними корпусами, з додатковими ребрами жорсткості, з використанням металевого каркасу. Здатні витримати вагу дорослої людини без наслідків для екрану і працездатності пристрою. Такий лептоп не страшно використовувати навіть в непристосованих для цього умовах, в польових виїздах, виробництвах з підвищеною запиленістю або перепадом температур. Клавіатури з дренажними отворами захищені від пролитої рідини. Завдяки своїй надійності і міцності ноутбуки даної серії використовувалися NASA в космічних місіях, на міжнародній станції.

Характерні особливості та унікальні технології:

  • Ноутбук Lenovo - ThinkLight - вбудований в кришку діодний ліхтарик для підсвічування клавіатури.
  • Ноутбук Lenovo - ThinkVantage Technologies -  це комплекс програм і компонентів для захисту і безпеки. До них відноситься сенсор, що відключає жорсткий диск при падінні ноутбука, що запобігає безповоротну втрату даних. Сюди включено і сенсор зчитування відбитків пальців, захищає від несанкціонованого доступу до файлової системи.

TrackPoint - джойстик, здатний дублювати дії миші і тачпада, для швидкої навігації не відриваючись від набору тексту.

Модельний ряд в свою чергу підрозділяється на кілька серій, щоб перекрити всі можливі потреби споживачів, пропонуючи рішення для завдань різного роду і складності. Т-серія - ноутбуки для бізнесменів. W - для ігроманів, дизайнерів. S - тонкі і стильні ультрабуки. Х - портативні і легкі, в них використовується технологічний карбоновий каркас. L - середній клас для повсякденних завдань. Edge - економічний варіант зі скромними параметрами. Ви можете придбати ігрові ноутбуки Lenovo, ноутбуки для роботи та навчання.

Купити Lenovo за доступною ціною можна в місті Харків, Київ, Одеса, Львів, Дніпро, Херсон, Суми, Запоріжжя, Чернігів, Херсон, Кіровоград, Полтава, Черкаси, Вінниця, Миколаїв, Житомир, Запоріжжя та інших містах України.

Окремою категорією варто виділити трансформери YOGA, які розкриваються до 360 градусів. Залежно від ситуації можуть бути ноутбуком, в обмеженому просторі - планшетним ПК. Об'єднавши в себе обчислювальні можливості, компактність і універсальність з сучасним сенсорним IPS-екраном і ергономічною клавіатурою.

Ноутбук Lenovo підійде для навчання, презентацій і роботі в далеких поїздках завдяки своїй компактності.

Ideapad від Леново - ноутбук в класичному розумінні слова. Об'єднують строгий дизайн і продуктивність. Лінійка досить широка, щоб перекрити потреби найдосвідченіших користувачів. Від скромних запитів офісних працівників, ідеальною для яких буде серія G, до потужних ігрових станцій Legion, створених в колаборації з відомими виробниками геймерських пристроїв - Razer. Ideapad S від Леново - ноутбук портативної серії, легкий і зручний в транспортуванні.

Ціна ноутбука Леново (Lenovo) починається від 5 999 грн до 192 467 грн. Ціна ноутбука Леново залежить від вибраних характеристик.

Сукупність співвідношення характеристик і доступної ціни, міцних корпусів з сучасним дизайном, якісною збіркою і офіційною гарантією дозволять зробити правильний вибір.

Купити ноутбук Lenovo Ви можете в інтернет магазині ЖЖУК в Україні (Львів, Тернопіль, Одеса, Київ, Івано-Франківськ, Чернівці, Вінниця, Житомир та в інших містах).

 

 

Вгору