Для участі у програмі лояльності мережі магазинів ґаджетів ЖЖУК, клієнт повинен зробити покупку на будь-яку суму на сайті https://zhuk.ua/ або у роздрібному магазині та надати свій номер телефону. З переліком магазинів можна ознайомитись за посиланням.

Для участі у програмі лояльності через оформлення замовлення на сайті https://zhuk.ua/, необхідно обрати варіант доставки "Самовивіз з магазину ЖЖУК" (доступно для вибору лише у тих містах, де є роздрібні магазини). При оплаті замовлення на касі магазину, Ви можете стати учасником програми лояльності.

Участь у програмі лояльності можлива лише для фізичних осіб, які досягли 18 років.

За кожну покупку клієнтам, які беруть участь у програмі лояльності, нараховуються бонуси. Їх можна накопичувати та витрачати для розрахунку за майбутні покупки (у роздрібних магазинах або з доставкою у магазин).

За будь-яку покупку нараховується від 1% вартості здійсненої покупки у вигляді бонусів. В залежності від виду та моделі товару сума бонусів може змінюватись. Деталі можна уточнити у експертів при оплаті покупки.

Нарахування бонусів проходить моментально.

Після нарахування першого бонусу на номер телефона клієнта прийде повідомлення від чат-бота ЖЖУК з пропозицією зареєструватись у програмі лояльності. Після реєстрації у системі з’явиться можливість перевірити кількість доступних бонусів.

Скористатись бонусами можна лише на 15-ий день після здійснення покупки.

Перерахунок бонусів здійснюється після кожної здійсненої покупки.

При поверненні товару у період до 14 днів, використані бонуси за покупку повертаються на баланс клієнта, а нараховані бонуси за дану покупку списуються.

Клієнту приходить SMS сповіщення про нарахування/списання бонусів.

Умови нарахування/списання бонусів:

  • бонуси можна списувати лише при підтвердженні номера телефону, який підключений до програми лояльності;
  • списання бонусів заборонено при поповненні мобільного рахунку;
  • бонуси не видаються готівкою;
  • оплатити бонусами можна лише до 30% покупки;
  • при оплаті 30% вартості товару бонусами, нарахування бонусів за таку покупку здійснюється на 100% вартості купівлі;
  • термін дії бонусів – 6 місяців.

Компанія ЖЖУК залишає за собою право вносити будь-які зміни в реальні умови програми лояльності в будь-який час без попереднього повідомлення учасників програми.

Інформація про зазначені зміни буде доступна на сайті і в мережі магазинів. Учасник самостійно відстежує зміни в умовах.

Офіційні правила програми лояльності