Найкомпактніший Android-смартфон у світі Melrose S9 PLUS має габарити 91×43×8.8 мм і сенсорний LCD-дисплей з діагоналлю всього 2.45 дюйма, що можна співставити з розміром банківської картки.


Велику частину передньої панелі займає саме екран, а також відведено місце для нижньої вставки, на якій відсутні будь-які покажчики. Механічні кнопки виведені на ліву сторону. На задній кришці виробник розмістив камеру з невеликою лінзою, плюс світлодіод. Роздільна здатність становить 480×320 пікселів.

При першому огляді телефон може здатися надто яскравим, проте гамма у нього знаходиться в межах норми. При перегляді відео з ютуба добре помітні дрібні деталі. Ролики відтворюються у високій роздільній здатності.

За відгуками споживачів, всі значки підсвічуються, можна читати написи дрібним шрифтом. З мінусів - часом трапляються випадаючі пікселі. Текст не завжди знаходиться в зоні видимості, тому важливо проводити оновлення. Якщо розглядати налаштування, то відкривається доступ до таких ефектів:
- Світлокорекція
- Динамічна яскравість
- Контрастність і чутливість.

Камера Melrose добре знімає відео у високій роздільній здатності, позначається підтримка форматів png, tiff. Якщо оцінювати якість селфі, варто відзначити велику кількість фільтрів. Знімок моментально потрапляє в галерею і його туди легко перенаправляти через соціальні мережі. У режимі портрета розпізнається особа і виходить чіткий знімок.

Наявні такі фільтри як засвітлення, посилений синій, затемнення, ніч/день та інші.

Фронтальна камера буде цікава любителям селфі, і як в телефонах Vivo, можна переключатися між режимами. Є підтримка форматів JPG і RAW і легко обмінюватися відео в соціальних мережах.

За продуктивність апарату відповідає чотирьохядерний процесор MediaTek MT6737. Він працює в парі з 2 гігабайтами оперативної пам'яті. Ще в Melrose S9 PLUS встановлений накопичувач на 8 ГБ, модулі Wi-Fi, Bluetooth, GPS, а також сканер відбитків пальців. Живиться гаджет від батарейки на 1580 мАг, якої повинно вистачити на день роботи.

В смартфоні встановлена ​​версія ОС Android 7.0 з підтримкою сервісів Google.