Вже на наступному тижні стартує одна з найбільших технологічних виставок - Consumer Electronics Show (CES 2021). І LG представить на ній кілька цікавих новинок.

Однією з них буде 48-дюймовий гнучкий ігровий OLED-монітор "Bendable CSO" (Cinematic Sound OLED).

Одна з головних особливостей LG Bendable CSO - можливість швидко перемикатися між режимом плоского і вигнутого екрана. Ідея полягає в тому, щоб при перегляді фільмів використовувати монітор в звичайному плоскому режимі, а для ігор в одне натискання кнопки активувати вигнутий режим (радіус кривизни до 1000 мм) з метою забезпечення більш глибокого занурення в ігровий процес.

Згідно задуму виробника, LG Bendable CSO отримає панель OLED діагоналлю 48 дюймів з роздільною здатністю 4К, яка буде підтримувати частоту оновлення від 40 до 120 Гц і час відгуку 0,1 мс. 

Ще одна відмінна риса технології CSO - наявність спеціальної акустичної плівки товщиною 0,6 мм, що наділяє екран можливістю випромінювання звуку. Технологія не тільки дозволить зменшити товщину в порівнянні з традиційними динаміками, але і повинна якісно перевершувати останні, створюючи ефект повного занурення в атмосферу фільму/гри.

Варто згадати, що на виставці CES 2020 компанія LG показувала 65-дюймовий дисплей, здатний приймати вигнуту форму. Однак той прототип не був оснащений технологією CSO і був товстіший.